بهترین بازی ویدیویی 2021 بهترین بازی ویدیویی 2021 .

بهترین بازی ویدیویی 2021

مرکز تعمیر پکیج بوتان

شرکت ابرکاوان مرکز تخصصی تعمیر پکیج بوتان در سراسر تهران می باشد .دیگر نگران تمام شدن گارانتی پکیج خود نباشید شرکت آسان تهویه این اعتماد رتا به شما می دهد که بهترین ها را برای شما انجام دهد.

یکی از برند های معتبرپکیج در بازار پکیج دیواری بوتان می باشد که سالیان زیادی در زمینه ابگرمکن و بعد از ان در زمینه پکیج دیواری فعالیت دارد.

سرویس و راه اندازی پکیج بوتان کار بسیار دشواری بوده ولی ما به شما مشتریان اموزش می دهیم که چگونه بتوانید تعمیر پکیج بوتان  وعیب یابی پکیچ بوتان را به راحتی خود آن را  راه اندازی کنید.

برای شروع این کار ابتدا چک کنید برق واحد وصل باشد  سپس فشار دستگاه را چک کنید .مانومتری که بر روی پکیج بوتان قرار گرفته و به صورت ساعت می باشد باید عددی بین ۱تا۲ را به شما نشان دهد برای تنظیم فشار به وسیله شیر پرکن  که در زیر دستگاه قرار گرفته است فشار دستگاه را بالا برده و بعد از آن راه اندازی پکیج بوتان  انجام میشود.
سرویس و راه اندازی پکیج بوتان
 
بدین منظور شرکت اماده خدمت رسانی در جهت راه اندازی پکیج بوتان به شما مشتریان گرامی کمک کند تا  در صورت حل شدن مشکل دیگر نیاز یبه سرویسکار نباشد .همیشه سعی کنید برای راه اندازی پکیج خود نکاتی که در بالا به آن اشاره شد را انجام دهید در مرحله آخر اگر نتوانستید سرویسکار دستگاه در محل شما حاضر می گرددو عیب یابی پکیج بوتان  را انجام می دهد.
عیب یابی پکیج بوتان
 
عیب یابی پکیج بوتان فقط توسط تعمیرکار حرفه ای شرکت آسان تهویه انجام می پذیرد چرا که کاری بسیار دشوار بوده و نمی توانید از عهده آن بر ایید.عیب یابی پکیج بوتان بدین صورت انجام می شود که تعمیرکار بعد از بررسی کامل دستگاه در محل مشتری عیب دستگاه را اعلام نموده و سپس رفع عیب انجام می پذیرد.
آموزش ۰تا۱۰۰ اسید شویی پکیج بوتان؛رسوب زدایی پکیج بوتان
 
در این قسمت از مطالب سعی داریمبه شما اموزش دهیم که چگونه دستگاه خود را اسید شویی نمایید .اسید شویی برای تمامی پکیج های موجود در بازار بسیار امر ضروری بوده چرا که در صورت انجام ندادن باعث اسیب های جدی به دستگاه میگردد.

در مرحله اول دستگاه را خاموش کرده  سپس اب دستگاه را تخلیه می کنیم و بعد از آن اقدام به باز کردن  مبدل دستگاه نموده و به وسیله دیسکیلر ۳۷٪ که مورد تایید شرکت بوده مبدل را شسته و بعد در جای خود قرا داده و عمل بارگیری پکیج بوتان را انجام داده و فشار را تنظیم نموده و دستگاه را روشن میکنیم
تعمیر پکیج بوتان
 
قسمت تعمیراتی پکیج بوتان مختص تعمیرکاران می باشد زیرا نیاز به حرفه ای بودن تعمیرکار  بوده و در غیر اینصورت احتمال پیش امد های خطرناک وجود دارد ما در قسمت زیر به تعدادی از مشکلات پکیج بوتان که نیاز به تعمیر پکیج بوتان می باشد اشاره می کنیم.
پکیج بوتان صداهای ناهنجار می دهد علت؟
 
زمانی که پکیج شما صداهای زیادی تولید می کند به احتمال زیاد در داخل سیستم هوا  وجود دارد  بعد از هواگیری مجدد دستگاه را چک کنید.

پمپ پکیج بوتان شما معیوب شده است و صدای زیاد به خاطر تماس لبه های پمپ با هوزینگ پمپ  می شود.
دستگاه شما آبگرم مطلوب می دهد ولی سیستم گرمایشی خوب عمل نمیکند؟
 
در این مواقع بیشترین قطعه ای که خرابی و این مشکل را به وجود می اورد شیر سه راهه بوده که خوب عمل نکرده و این اتفاق میافتد.

اگر لوله کشی از نوع فلز باشد احتمال دارد لو له کشی مسدود شده باشد و آب در مسیر سیرکوله نشود.
فن پکیج بوتان مدام در حال کار کردن می باشد علت چیست?
 
دستگاه نمیتواند محصولات احتراق را به خوبی تخلیه کند دودکش مشکل دارد.

برد دستگاه مشکل دارد.

فن دستگاه مشکل دارد ویا باید فن سرویس گردد.
انواع مدل های پکیج بوتان
 
شرکت بوتان در طول سال های گذشته پکیج های متعددی را به بازار ارائه نموده است که هرکدام دارای معایب و مزایای می باشد در این قسمت ما تعدادی از ان ها را یاد اور می شویم.

مزایا:اکثر پکیج های بوتان دارای بلوک های با جنس باکالیت بوده  ودر طول زمان های زیادی جرم نمیگیرد و از طرف دیگر این امر سبب سبکی دستگاه میگردد.دارای قطعات وارداتی بسیار با کیفیت می باشد . معمولا از پمپ گراندفوس در پکیچ بوتان استفاده میشود.

معایب:بلوک های با جنس باکالیت در زمان زمستان بسیار اسیب پذیر  میباشند و سریعا ترک میخورند.در محیط خانه بسیار سر و صدا ایجاد می کند.
مدل های پکیج بوتان شامل:
 
پکیج بوتان مدل verona

پکیج بوتان مدلcalda venizia

پکیج بوتان مدلoptima

پکیج بوتان مدل cv424s

پکیج بوتان مدلROMA

پکیج بوتان مدل perla pro

پکیج بوتان مدل perla

پکیج بوتان مدل parma
ارور های پکیج بوتان
 
در این قسمت ارو رهای پکیج بوتان به شما ارائه میگردد  تا بتوانید از آن استفاده نمایید.
پکیج بوتان نشتی آب دارد علت چیست؟
 
هنگامی که شما متوجه می شوید بعد از گذشت چند ساعت مانومتر پکیج دستگاه شما افت پیدا میکند و از زیر پکیج شما نشتی آب دارد سریعا پکیج را خاموش کرده و با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

وقتی این نشتی آب ادامه دار باشد به تمامی قطعات داخلی پکیج بوتان آسیب وارد کرده و تعمیر پکیج شما با مشکل رو به رو خواهد شد زیرا تمامی پیچ های پکیج شما زنگ زده و دیگر باز نمی شوند و این شما را با هزینه های زیادی رو به رو خواهد نمود .معمولا قطعات پکیج بوتان و دیگر پکیج های موجود در سطح کشور توسط اورینگ ها و واشر های نسوز آب بندی می شوند که در صورت خراب شدن این واشر ها و اورینگ ها پکیج بوتان شروع به نشتی آب میکند.
آب گرم خروجی بسیار داغ و سوزنده است علت چیست؟
 
فشارآب ورودی به دستگاه بسیار کم بوده که علت آن یا خرابی پمپ یا گرفتگی لوله ورودی آب به پکیج و یا گرفتگی لوله خروجی می باشد. دستکاری شیر گاز پکیج نیزموجب این امر شده که سرویسکار به جهت سرویس نکردن مبدل ها اقدام به دستکاری شیر گاز می کند که جز آسیب خیر دیگری برای شما و پکیج ندارد.
آبگرم خروجی پکیج بوتان گرم و سرد شده و یکنواخت نمیباشد علت چیست؟
 
هنگامی که که با این مشکل رو به رو می شوید بیشترین احتمال ممکن گرفتگی داخلی پکیج بوتان می باشد که باید دستگاه توسط سرویسکار اسید شویی گردد . زمانی که کیت ۳راهه دستگاه نیز خراب شده باشد نیز همین اتفاق میافتد .

سوختن شیر موتوری پکیج بوتان نیز همین موارد را شامل می شود . تشخیص خرابی این قطعات فقط باید توسط تعمیرکار انجام گردد و به هیچ عنوان دستگاه را دستکاری نکنید.
از داخل پکیج بوتان صدای تق تق و ناهنجار شنیده می شودعلت چیست؟
 
در بعضی اوقات به هنگام استفاده از پکیج شروه به ایجاد صدا نموده مهم ترین علت صداهای ناهنجار پکیج بوتان خرابی پمپ پکیج بوده که باید با نمونه مشابه و اندازه معین پکیج تعویض گردد دقت داشته باشید پمپ پکیج قطعه ای تعویضی بوده و به هیچ عنوان پمپ دست دوم استفاده نکنید.در بعضی از دستگاه ها به علت تک مبدل بودن خرابی مبدل پکیج علت ایجاد سرو صدا در پکیج می شود که تنها راه آن عوض کردن با نمونه مشابه است
رادیاتورها گرم بوده ولی ابگرم مصرفی گرم نمی شود علت چیست؟
 
این اتفاق در زمستان افتاده است که شما با این مورد برخورد کردید که رادیاتور ها گرم بوده ولی آبگرم مصرفی گرم نمیشود . اولین قسمت که باید بررسی گردد گرفتگی داخلی پکیج باید چک گردد سپس کیت چند راهه سنسور ها و خود شیر چند راهه باید چک شود.
با زیاد کردن دما فشار دستگاه نیز بالا میرود علت چیست؟
 
هنگامی که هوا سرد می شود شما مجبور به افزایش دما هستید با افزایش دادن دمای پکیج بوتان متوجه می شوید که فشار روی پکیج نیز افزایش می یابد علت این امر بدلیل گرفتگی در مدار رادیاتورها آب به خوبی در مدار به گردش در نیامده و فشار بالا میرود. پمپ دستگاه به خوبی عمل نمیکند و یا پروانه پمپ کثیف و شکسته است.منبع انبساط پکیج باید چک شود چرا که یکی از علل این مشکل خرابی منبع انبساط پکیج بوده.
فن پکیج بوتان یکسره کار میکند علت چیست؟
 
بعضی اوقات برای شما پیش آمده است که بعد از بستن شیر آب و یا اتومات کردن پکیج در فصل سرما فن پکیج خاموش نمیشود و یکسره کار کرده و پکیج بوتان شروع به دادن خطا میکند زمانی که این خطا رخ میدهد به احتمال زیاد سیستم تهویه یا همان فن پکیج بوتان به خوبی تخلیه نمیکند و یا کثیف شده است بعد از چک کردن کامل فن و همچنین سنسور فن نوبت به برد پکیج می رسد که بایدتعمیر گردد


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۲:۴۶ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)