بهترین بازی ویدیویی 2021 بهترین بازی ویدیویی 2021 .

بهترین بازی ویدیویی 2021

چگونه در بازی مافیا 3 لباس بخریم؟

پس از اینکه مشخص شد در بازی «مافیا ۳» قابلیت تعویض لباس وجود ندارد، بسیاری از کاربران خواستار افزودن این قابلیت به بازی شدند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.


حال با انتشار جدیدترین به‌روزرسانی بازی مافیا ۳، این قابلیت نیز به بازی افزوده شده است. با توجه به اطلاعات منتشر شده، کاربران قابلیت انتخاب لباس مورد نظر از میان یازده طرح متفاوت را دارند که شش مورد از این لباس‌ها پیش از این در بخش داستانی بازی قابل‌مشاهده بودند، باقی موارد نیز لباس‌های جدیدی هستند. همچنین سازندگان این بازی در استودیو «هنگر ۱۳» پیرامون این قابلیت نوشتند:

می‌خواهید با لباس نظامی در خیابان‌های بوردو قدم بزنید، از این پس می‌توانید. می‌خواهید همانند یک فرد شیک پوش لباس بپوشید؟ باز هم مشکلی نیست. یا شاید هم بخواهید با ژاکت مسابقه به لت و پار کردن دشمنان خود در سطح شهر بپردازید.

چگونه در مافیا ۳ لباس بخریم؟
البته در کنار اضافه شدن قابلیت تعویض لباس مافیا ۳، این به‌روزرسانی بهبود‌های دیگری را نیز همراه خود داشته است که می‌توان به بهبود در UI، بهبود در کنترل خودرو‌ها، رفع مشکلات استریمینگ، بهینه‌سازی، رفع مشکلات صدا و ذخیره مراحل و رفع مشکلات جزئی در ماموریت‌های Cassandra’s Contraband اشاره کرد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۹:۰۵ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)