بهترین بازی ویدیویی 2021 بهترین بازی ویدیویی 2021 .

بهترین بازی ویدیویی 2021

انیمه کیمیاگر تمام فلزی

انیمه‌ی Fullmetal Alchemist: Brotherhood از این لحاظ کاملاً توانسته خود را مدیریت کند. ساختار غیر مبتنی بر ارتقا و پیشرفت‌های عظیم از لحاظ قدرتی باعث شده داستان فرمی که از ابتدا داشته را تا انتها حفظ کند و مراتب مبارزاتش دچار تغییرات شدیدی نشود. در نتیجه دنیایی که قسمت به قسمت خودش را به روی مخاطب باز می‌کند زمین بزرگ‌تری برای مبارزه‌های عظیم‌تر نیست. شما زمین مبارزه‌ی نهایی و اکثر تکنیک های استفاده شده در آن را اتفاقا در همان یک سوم ابتدایی داستان خواهید دید. گسترده شدن داستان صرفاً خود همان داستان را باز می‌کند و آن را روشن‌تر می‌سازد. به همین دلیل نقاط ابتدایی داستان چون که تحت فشار ارتقا و پاورآپ‌های شخصیت‌های اصلی نیستند بر جای خود به همان اهمیت سابق باقی می‌مانند و اتفاقا چندبار نیز داستان به آن‌ها کامل و با جزئیات بازمی‌گردد و داستان را دوباره در آن جا دنبال می‌کند. این کار باعث می‌شود بر خلاف دنیای وان پیس که کاملاً بر روی یک ریل عظیم جلو می‌رود و تقریباً نصف المان های معرفی شده‌اش را پشت سر خود جا می‌گذارد تا به زمینی بزرگ‌تر و لایق‌تر برای شخصیت های قدرتمندتر از گذشته‌اش برسد؛ انیمه‌ی Fullmetal Alchemist: Brotherhood شبیه یک نقطه باشد که مدام گسترده می‌شود و حول محور خود دایره ای عظیم را پدید می‌آورد. به طبع دایره‌ی پدید آمده از ریل طویل وان پیس باید کوچک‌تر و کم تنوع‌تر باشد. ولی ساختار به شدت مستحکم و به هم پیوسته‌تری دارد و این نکته‌ای است که انیمه‌ی Fullmetal Alchemist: Brotherhood را به اثری تبدیل می‌کند که بی‌شک از سردمداران هنر دنیاپردازی است.

 

انیمه کیمیاگر تمام فلزی قسمت ۶۰ و قسمت ۶۶
به زودی انیمه کیمیاگر تمام فلزی قسمت ۶۰ و قسمت ۶۶ را در این مطلب قرار می دهیم.


می‌دانم دل‌تان می خواست بیشتر در مورد ادوارد الریک و برادر زرهی‌اش و شخصیت های انیمه کیمیاگر تمام فلزی : برادری بنویسم. در مورد پدر و ۷ گناه کبیره‌ای که هر کدام به تنهایی از بهترین شخصیت‌های منفی‌ای هستند که هر داستانی می‌تواند در خود داشته باشد. در مورد پلات و داستان که یکی از پر پیچ و خم ترین و در عین حال قابل فهم‌ترین داستان‌های حماسی‌ایست که آن بیرون موجود است، یا در مورد موسیقی محشر انیمه و کارگردانی فوق العاده مبارزات. اما نمی خواهم بیشتر از این، مطلب فعلی رو طولانی‌تر کنم. انیمه‌ی Fullmetal Alchemist: Brotherhood بدون آن که من بخواهم برایش طومار بنویسم هم مشخص است انیمه‌ی فوق‌العاده‌ای است.

ادامه در لینک زیر: 

https://dbazi748029249.wordpress.com/2021/01/30/%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%85%d9%87-%da%a9%db%8c%d9%85%db%8c%d8%a7%da%af%d8%b1-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85-%d9%81%d9%84%d8%b2%db%8c-%d9%85%d8%b3%d8%a6%d9%84%d9%87%e2%80%8c%db%8c-%d8%b3%d8%ae%d8%aa-%d8%a7/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۳:۳۷ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)