بهترین بازی ویدیویی 2021 بهترین بازی ویدیویی 2021 .

بهترین بازی ویدیویی 2021

لباس های بازی assassins creed odyssey

بازی Assassin’s Creed Odyssey یکی از جذاب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ و یکی از بهترین عناوین این مجموعه‌ی پر طرفدار است که در عین تمرکز بر تجربه‌‌ای تک نفره و داستانی توانسته بازیکنان زیادی را از سرتاسر جهان به خود اختصاص دهد. به دلیل استقبال چشمگیر از این بازی، ما در تیم دنیای بازی تصمیم گرفتیم تا با انتشار مجموعه مقالاتی، به شما همراهان در تجربه‌ی هرچه بهتر این اثر کمک کنیم.در این قسمت به بررسی برخی از بهترین مهارت‌های موجود در Assassin’s Creed Odyssey پرداخته و آنها را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید. با آخرین مقالات بازی و معرفی مهم‌ترین توانایی‌های بازی Assassin’s Creed Odysse با دنیای بازی همراه باشید.

 
لباس های بازی assassins creed odyssey

همانطور که می‌دانید، مهارت‌های کاساندرا و الکسیوس در Assassin’s Creed Odyssey در سه شاخه‌ی اصلی قرار می‌گیرند. شاخه‌ی شکارچی (Hunter) آن دسته از مهارت‌هایی را شامل می‌شود که با تیر و کمان مرتبط هستند. این بخش در مجموع ۱۱ مهارت را شامل می‌شود که ما ۴ مورد از آنها را حتما پیشنهاد می‌کنیم.

 

تیر شکارچی (Predator Shot)

این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا با زوم کردن روی یک هدف، تیری از کمان خود رها کنید که ۴۳۰% آسیب از نوع شکارچی به هدف وارد کرده و تا ۲۵% مسافت بیشتری نسبت به تیرهای معمولی طی می‌کند و قابلیت کنترل شدن در حین حرکت هم دارد. این قابیلت در نسخه قبلی این مجموعه یعنی Assassin’s Creed Origins برای اولین بار معرفی شد. این قابلیت در آخرین سطح از قدرت خود آسیب ۶۰۰% و مسافت بیشتر ۱۵۰% را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. برد و قدرت زیاد این قابلیت باعث شده تا به یکی از بهترین روش‌ها برای از پا درآوردن دشمنان به صورت مخفیانه و از راه دور تبدیل شود.

 

استاد تیراندازی (Archery Master)

این توانایی بسیار ساده و سر راست، اما حائز اهمیت است. با به دست آوردن این مهارت آسیب بخش شکارچی شما بین ۲۰ تا ۴۰% (با توجه به سطح این قابلیت) افزایش یافته و شما می‌توانید هنگام پرش از بلندی‌ها زمان را آهسته کرده و به دشمنان تیراندازی کنیم. این قابلیت علاوه‌بر این موارد، آسیب شلیک شما به سر دشمنان را هم تا ۴۰% افزایش داده و همچنین دیگر هنگام استفاده از قابلیت‌های شاخه‌ی شکارچی از تعداد تیرهای موجود شما کم نمی‌شود. این قابلیت نوار آدرنالین شما را هم در خارج از نبرد به میزان حداکثر ا بخش پر می‌کند.

 

تیر فوق قدرتمند (Overpower Bow Strike)

این قابلیت با مصرف ۳ واحد از نوار آدرنالین شما، تیری بسیار قدرتمند از چله‌ی کمان رها می‌کند که بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰% آسیب شکارچی به هدف وارد کرده و در اثر برخورد با آن منفجر می‌شود. این قدرت در واقع چیزی شبیه به یک نارنجک انداز سنتی است و برای از پا درآوردن گروهی از دشمنان، خصوصا در مراحل «فتوحات» (Conquest) بسیار مفید خواهد بود.

 

تیرهای شبه وار آرتمیس (Ghost Arrows of Artemis)

«آرتمیس» الهه‌ی شکار در اساطیر یونان حالا به کمک شما آمده و تیرهایی در اختیار شما قرار می‌دهد که با عبور از سپر، دشمنان و حتی در و دیوار تا ۳۴۰% آسیب شاخه‌ی شکارچی به دشمنانتان وارد می‌کند. با استفاده از این توانایی دیگر هیچ کجا برای دشمنان شما امن نخواهد بود و هیچ چیز مانع برخورد تیرهای شما با اهدافشان نمی‌شود.

 

مهارت‌های شاخه‌ی جنگجو

دومین و شاید مهم‌ترین شاخه‌ از مهارت‌ها در Assassin’s Creed Odyssey، شاخه‌ی جنگجو است. همانطور که از نام این شاخه پیداست، تمرکز آن برمبارزات تن به تن بوده و روحیه‌ی اسپارتی شما را تقویت می‌کند. در این شاخه هم ۵ مهارت حتما به جنگجویان کهن پیشنهاد می‌شود.

 

فرصتی دیگر (Second Wind)

این توانایی ناجی شما در شرایط دشوار است و ملاقات قهرمان داستان را با «هادس» به تاخیر می‌اندازد! با استفاده از این توانایی، بین ۲۵ تا ۵۰% از جان قهرمان بازی بلافاصله پر شده و از مرگ نجات پیدا می‌کند. این قابلیت همچنین در بالاترین درجه‌ی قدرت خود می‌تواند هرگونه آسیب ناشی از سم یا آتش را هم از بین ببرد.

 

استاد اسلحه (Weapons Master)

این قابلیت به قهرمان ما یاد می‌دهد تا بهتر از همیشه از سلاح‌هایی که در اختیار دارد استفاده کند. با کسب این مهارت، آسیب شاخه‌ی جنگجو بین ۲۰ تا ۴۰% افزایش یافته و شانس اعمال آسیب‌های شدید (Critical Damage) هم ۱۰% بیشتر می‌شود. علاوه بر این، اگر در مبارزات از ترکیب ضربات سبک و سنگین استفاده کنید، ضربه‌ی نهایی کومبوی شما آسیب بیشتری به دشمنان خواهد زد.

 

استاد ابزار (Gear Master)

استاد ابزار هم مثل توانایی قبلی است و بین ۳۰ تا ۹۰% به قدرت دفاعی شما (Armor) اضافه می‌کند. با این قابلیت شما آسیب کمتری از ضربات دشمن دریافت می‌کنید. این توانیی میزان آسیب ناشی از تیرهای دشمن را هم ۱۰% کاهش داده و ۱۰% احتمال دارد دشمنان پس از حمله به شما دچار سردرگمی (Stagger) شوند.

 

ضربات فوق قدرتمند (Overpower Attacks)

این توانایی هم مانند همتای خود در شاخه‌ی شکارچی، آسیب بسییار بالایی را به دشمنان وارد می‌کند. شکل این توانایی با نوع سلاح شما ارتباط مستقیم دارد، اما با تمام این تفاوت‌ها استفاده از این قدرت در ازای ۳ واحد آدرنالین، آسیبی شدید به یکی از دشمنان وارد کرده و بهترین گزینه برای از پا درآوردن غول‌ها و دشمنان قدرتمند بازی است.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۱:۰۳ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)