بهترین بازی ویدیویی 2021 بهترین بازی ویدیویی 2021 .

بهترین بازی ویدیویی 2021

زندگی نامه رامین جوادی

در شروع بیوگرافی رامین جوادی باید بدانید که وی در ۱۹ جولای ۱۹۷۴ مصادف با ۲۸ تیر ۱۳۵۳ در دویسبورگ آلمان غربی به دنیا آمده است. پدر او یک ایرانی بود که به آلمان مهاجرت کرد و مادرش یک آلمانی. جوادی استعداد فراوانی در نواختن سازهای گیتار و پیانو داشت و در سال ۱۹۹۴، جوادی ۲۰ ساله، برای ادامه تحصیل در رشته موسیقی وارد کالج موسیقی برکلی در آمریکا شد، که در حال حاضر به‌عنوان معتبرترین دانشگاه موسیقی در سراسر جهان شناخته می‌شود و درمیان اهالی موسیقی مشهور به تربیت دانشجویان در سبک جاز و موسیقی مدرن آمریکا است.

جوادی در سال ۱۹۹۸ با ثبت یک رکورد با کسب بالاترین مدرک دانشگاهی summa cum laude به عنوان شاگرد ممتاز فارغ‌التحصیل شد. او کار آهنگسازی را با همکاری «جاش رندال» و «اریک بروسیوس» برای ساخت موسیقی بازی شوتر اول‌ شخص با نام «سیستم شاک ۲» (System Shock 2) آغاز کرد.

در طول گرفتن مدرک فارغ‌التحصیلی، نظر «هانس زیمر»، که یکی از شناخته‌شده‌ترین و مورداحترام‌ترین آهنگ‌سازان فیلم به شمار می‌رود، به «رامین جوادی» جلب شد؛ طوری که زیمر از جوادی برای کار در شرکت خود بانام Media Ventures دعوت به‌کار کرد. در این زمان، جوادی با «کلاوس بدلت»، آهنگ‌ساز فیلم‌های «ماموریت غیرممکن ۲» (Mission Impossible II) و فیلم برنده اسکار، یعنی «گلادیاتور» برای ساخت موسیقی فیلم Beat the Drum در سال ۲۰۰۳ همکاری کرد؛ سپس در سال ۲۰۰۴ با خود هانس زیمر برای ساخت موسیقی فیلم Thunderbirds همکاری کرد.

ادامه در لینک زیر:

https://dbazi748029249.wordpress.com/2020/11/01/%d8%a8%db%8c%d9%88%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c-%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%af%db%8c/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۳:۳۳ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)