بک لینک - سئو - خرید بازدید گوگل - سیگنال فارکس - فروش آنتی ویروس - کاشت دندان - خرید VPS - newsmag.press -
سایت شرط بندی
پنجره دوجداره upvc
 بهترین بازی ویدیویی 2021 بهترین بازی ویدیویی 2021 .

بهترین بازی ویدیویی 2021

اهمیت خرید ورودی گوگل ایرانی و افزایش CTR

مسئله ی اهمیت خرید ورودی گوگل ایرانی این روز ها اکثر توجه ها را در میان وب سایت داران به خود معطوف کرده است. اگر می خواهید با این خدمات بیشتر آشنا شوید و یا قصد خرید آن را دارید همراهی با ما را از دست ندهید و به مطالعه ی مطلب پایین بپردازید.

ما در متن زیر توضیحات کاملی درباره ی افزایش ورودی گوگل ، اهمیت آن و مواردی که باید در این راستا بدانید و رعایت کنید ارائه داده ایم که بی شک خواندن و دانستن آن ها بسیار به درد بخور و مسمر ثمر خواهد بود.

https://backority.ir/images/528073.jpg

ورودی گوگل چیست و چرا خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است؟

دنیای وب ها و موتور های جستجو گر دنیایی است که امروزه هر کسی را با خود درگیر کرده، عده ی زیادی به عنوان کاربر و عده ی دیگری به عنوان مرجعی برای کسب و کار و یا ارائه ی انواع و اقسام محتوا از این عرصه استفاده می کنند. موتور های جستجو گر دارای تنوع قابل توجهی است، همان طور که شما هم می دانید گوگل معروف ترین و شناخته شده ترین بستری است که به عنوان موتور جستجو گر در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

حال سوال این جاست، منظور از ورودی گوگل چیست؟ در حقیقت برای بهره مندی از این بستر در وهله ی اول موضوع مورد نظر توسط کاربر سرچ می شود سپس سیستم گوگل با توجه به برنامه ریزی خود مفید ترین مطالب را به ترتیب اولویت در اختیار کاربر می گذارد. صفحه ای که گوگل در این مرحله برای کاربر نمایان می کند درواقع همان قسمت ورودی گوگل برای وب سایت ها می باشد. پر واضح است در این میان کاربر وارد سایتی می شود که در اولویت های اول قرار گرفته است.

از این رو قرار گرفتن در اولین موارد لیست پیشنهادات سیستم گوگل مهم ترین دغدغه ی مدیران سایت های گوگلی و وب مستر هاست، به طوری که همواره با این دغدغه دست و پنجه نرم می کنند؛ زیرا اساس و بنیاد فعالیت های هر وب سایتی داشتن بازدید های بالا و مراجعه کنندگان کثیر است. به عبارتی اگر یک وب سایت در ورودی گوگل جزء اولین اولویت ها باشد بالطبع کابران بیشتری مراجعه خواهند کرد و از ماهییّت وب سایت مطلع خواهند شد؛ در این صورت وب سایت مورد نظر به هدف خود نزدیک و نزدیک تر می شود.

https://backority.ir/images/528761.jpg

وب سایت ها برای این که قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری شوند و ماهییت وب سایت خود را به افراد متعدد تری معرفی کنند باید اقدامات موثری در راستای افزایش ورودی های خود نمایند، اقداماتی که از نظر گوگل مفید و مسمر ثمر هستند. همان طور که قبلاً هم گفتیم گوگل مواردی را در قسمت های اول قرار می دهد که دارای محتوای مفید تری برای کاربر باشند، اما سوالی که در این راستا وجود دارد این است که چه محتوا ها و وب سایت هایی از نظر گوگل مفید تر شناخته می شوند؟

برای انجام اقدامات موثر ابتدا لازم است اطلاعات خود را در رابطه پارامتر های مد نظر گوگل به عنوان محتوا های مفید  تکمیل کنید. در حقیقت برای انجام این کار و رسیدن به این هدف باید وب سایت خود را بهینه سازی نمایید، این عمل مستلزم اقدامات متعددی است. لازم به ذکر است بهینه سازی وب سایت ها در درگاه گوگل با خرید ورودی گوگل نه تنها میسر می شود بلکه به مراتب ساده تر و مطلوب تر از روش های دیگر است؛ در ادامه می توانید بیشتر با این فرایند به خصوص خرید ورودی گوگل ایرانی آشنا شوید.

افزایش ورودی گوگل ایرانی و کاملاً واقعی

وب سایت های فارسی زبان و ایرانی به طور قطع خواستار جذب بازدید کننده های ایرانی و فارسی زبان هستند، چرا که جذب بازدید کننده های بومی منجر به رونق فعالیت های وب سایت مربوطه می شود. اگر شما هم یکی از دارندگان وب سایت های ایرانی هستید لازم است برای جذب بازدید کننده اقدامات متعددی انجام دهید که برخی از آن ها عبارتند از موارد زیر:

 • انجام تبلیغات گسترده و مطلوب، تبلیغاتی که در بستر های مناسب و برای جامعه ی هدف (افراد ایرانی) ارائه شود. توجه داشته باشید نوع این تبلیغات نیز بسیار مهم است و باید از مطالب و اِلمان های جذابی استفاده کنید.
 • طراحی وب سایت با استفاده از جذاب ترین رنگ ها، طرح ها، تصاویر و اِلمان ها به نوعی که از جذابیت مطلوبی برخوردار باشند. لازم به ذکر است استفاده از ترفند های روانشناسی در طراحی وب سایت تاثیر بسزایی می گذارد.
 • ارائه مطالبی که با استفاده از قوانین و اصول سئو بهینه سازی شده اند. لازم به تاکید است استفاده از مطالب سئو شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که یکی از اصلی ترین پارامتر های مد نظر گوگل مطالب درج شده در وب سایت هاست و زمانی که اصول سئو به خوبی پیاده سازی شده باشد مرجع مربوطه از نظر گوگل به مراتب بهتر و مفید تر شناخته می شوند.
 • و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست.

لازم به گفتن است عمل به موارد بالا و رعایت آن ها همواره مستلزم داشتن مهارت و دانش بالاست و اگر بدون مهارت به انجام شان بپردازید و عمل به آن ها را سرسری بگیرید بدون شک نه تنها موفق نخواهید شد و به هدف خود نخواهید رسید بلکه روند پیشرفت تان به صورت نزولی خواهد بود.

https://backority.ir/images/483942.jpg

برای این که بتوانید در عمل به مواردی که ذکر کردیم موفق شوید و به هدف خود در افزایش بازدید کننده ها برسید، خرید ورودی گوگل در دسترس ترین و پر سود ترین اقدام ممکن است. در حال حاضر بستر های متعددی در این زمینه وجود دارد که در حال ارائه و فروش ورودی گوگل هستند، اما گفتنیست نباید به هر بستر و مرجعی اعتماد کنید و به خرید ورودی بپردازید.

چرا که برخی از مراجع نامعتبر فروش ورودی گوگل، بازدید کننده های غیر واقعی و فیک ارائه می دهند، در حالی که مراجع معتبر با استفاده از ماهر ترین تکنیک ها و بهترین اقدامات منجر به افزایش بازدید کننده های کاملاً واقعی می شوند. برای این که بتوانید مراجع معتبر را از نا معتبر تشخیص دهید لازم است مراجعی را انتخاب کنید کیفیت فعالیت های با سابقه و به اثبات رسانده اند و همچون وب سایت شیک رنک همواره می کوشند خدمات مطلوبی ارائه دهند.

افزایش ورودی گوگل ایرانی با خرید ورودی گوگل ایرانی شامل چه مزایایی می شود؟

خرید ورودی گوگل در دو دسته ی مختلف ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شود که هر کدام از ویژگی های مجزایی برخوردار است. اما لازم است خاطر نشان شویم وب سایت های ایرانی بهتر است سراغ خرید ورودی های ایرانی از مجموعه ای معتبر مانند شیک رنک بروند چرا که در این صورت می توانند وب سایت خود را در کشور معرفی کنند و منجر به افزایش ورودی گوگل ایرانی شوند.

 به عبارتی دیگر در این صورت اگر ماهییت وب سایت شما به صورت فروش محصول و یا خدمات است می توانید مشتریان عدید تری جذب کنید چرا که هدف وب سایت هایی که دارای این ماهییت ها هستند جذب بازدید کننده ی واقعی و به دنبال آن افزایش مشتریان بیشتر است.

یکی از نکاتی که باید در خرید ورودی گوگل به آن توجه داشته باشید استفاده از کلید واژه های مناسب است، عمدتاً کلید واژه هایی که به همراه برند باشند و در محتوای وب سایت مربوطه ذکر شوند همواره قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری هستند.

منبع شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۷:۱۵ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)

انیمه های بهار ۲۰۱۹

برای انیمه دوستان، فرا رسیدن فصلی تازه بیش از هر چیز نوید دهنده کلی انیمه های جدید ۲۰۲۱ است. تغییرات آب و هوایی و ظاهری خاص هر فصل و رویدادها و اتفاقاتی که یک فصل را از بقیه جدا می‌سازد، برایشان در درجات دوم و سوم اهمیت قرار دارد، تمامی توجه و ذکر و خیرشان، همان انیمه است. در این مطلب همه انیمه های دنیای موازی، انیمه های قهرمان محور، انیمه های شونن، انیمه های مافیایی، انیمه شوجو کمدی و انیمه های جدید ۲۰۲۱ به همراه انیمه های بهار ۲۰۱۹ معرفی شده اند.

چندی پیش، مقاله‌ای مفصل درخصوص انیمه های ۲۰۱۹ و همچنین انیمه های ۲۰۲۰ کار کردیم که امیدوار است مورد پسندتان قرار گرفته باشد. این هفته، با معرفی انیمه های جدید ۲۰۲۱ در خدمتتان هستیم و امید است که بتوانیم در روندی منظم، ضمن معرفی انیمه‌های هر فصل و بررسی اجمالی چندی از آنها، بتوانیم در ایجاد شناخت این دست آثار تصویری زیبا نزد دوستان موفق عمل کنیم.

از آنجایی که تمامی این آثار در حال پخش هستند، در این فهرست انیمه های جدید ۲۰۲۱ سعی شده تا گلچینی بیست عددی از بهترین‌های این فصل به شما معرفی شود. سعیمان بر این بوده که آثاری را انتخاب کنیم که با درصد احتمال بیشتری جزو خوب‌های این فصل باشند. بنابراین اگر انیمه‌ای از این فصل مد نظر شماست که در این لیست قرار ندارد، لطف کنید و در بخش نظرات نام آنها را ذکر کنید تا هم ما و دیگر دوستان با آنها آشنا شوند. ترتیب قرارگیری نیز بر اساس حروف الفبا است. با معرفی انیمه‌های بهار ۱۳۹۸ همراه دنیای بازی باشید.

انیمه ۲۰۲۱ : Bungou Stray Dogs
فصل سوم

انیمه ۲۰۲۱ : Bungou Stray Dogs

(پیشنهاد نویسنده)

ژانر: اکشن، معمایی، سنین، سوپرنچرال

استودیو: Bones

منبع انیمه: مانگا

تعداد قسمت‌ها: نامشخص

رده سنی: ۱۷ سال به بالا (خشونت زیاد)

تاریخ شروع پخش: ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ مصادف با ۲۳ فروردین ۱۳۹۸

خلاصه داستان: ببر سفید و هیولای سیاه، نبرد Nakagawa Atsushi و Akutagawa Ryunosuke در مقابل Francis F، باعث پایان یافتن جنگ بزرگ در مقابل اتحادیه ( The Guild) شد. به خاطر صلح میان آژانس کارآگاهان مسلح و مافیا، که با کمک یکدیگر شهر را از ویرانی نجات داده بودند، زندگی عادی و معمولی بار دیگر به شهر Yokoyama بازگشت. اگرچه همچنان شایعاتی مبنی بر بازگشت خطر وجود دارد. اتحادیه با کمک دیگر سازمان‌های جرم به دنبال راهی برای بازگرداندن قدرت از دست رفته خویش هستند. در همین زمان، Dazai Osamu فاجعه‌ای را پیش‌‌بینی کرده است. Fyodor D، رهبر سازمان دزدان دریایی در خانه‌ مردگان، به دنبال عملی کردن نقشه‌های شوم خود وارد عمل شده و هیچ‌چیز قادر به متوقف کردن او نیست.

سومین فصل انیمه محبوب استودیو Bones که از مانگایی به همین نام اقتباس شده، بعد از غیبتی بازگشته و قرار است داستان ضد قهرمان‌هایش را ادامه دهد. Bones در زمستان گذشته با فصل دوم Mob Psycho فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و امیدوار است بتواند مجددا با اقتباسی درجه یک، روند کاری عالی خود را ادامه دهد.

انیمه جدید ۲۰۲۰ : Carole & Tuesday
انیمه جدید ۲۰۲۰ : Carole & Tuesday

(پیشنهاد نویسنده)

ژانر: درام، رومنس، موسیقی، علمی-تخیلی

استودیو: Bones

منبع انیمه: اورجینال

تعداد قسمت‌ها: ۲۴

رده سنی: ندارد

تاریخ شروع پخش: ۱۱ آوریل ۲۰۱۹ مصادف با ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

خلاصه داستان انیمه ۲۰۲۱ : Bungou Stray Dogs : از ۵۰ سال از مهاجرت انسان‌ها به مریخ می‌گذرد. دورانی که فرهنگ و هنر غالبا توسط هوش‌های مصنوعی خلق می‌شود و انسان‌ها از اینکه صرفا فقط مصرف کننده‌هایی مطیع باشند، خشنودند.

در این میان «کارول» Carole، دختری‌ است که در مرکز شهر Alba زندگی خود را می‌گذراند و در حالی که به انجام شغل‌های پاره وقت مشغول است، تلاش می‌کند تا به یک موسیقیدان تبدیل شود. از سویی دیگر دختری به نام Tuesday، در یک خانواده ثروتمند بزرگ شده و در شهرستانی در شهر Herschel زندگی می‌کند. وی نیز همیشه آرزوی موسیقیدان شدن را در سر داشت اما اطرافیانش از درک او و شور و علاقه‌اش ناتوانند.

سرنوشت این دو را در کنار یکدیگر قرار می‌دهد. هر دو می‌خواهند آواز بخوانند، آهنگ بسازند و در کنار یکدیگر احساس می‌کنند که ممکن است این شانس را داشته باشند. در کنار هم ممکن است بتوانند یک موج کوچک درست کنند. اما آن موج کوچک، دیر یا زود بدل به چیزی بزرگتر خواهد شد.

این انیمه ۲۰۲۱ : Bungou Stray Dogs از داستان کلیش که درخصوص موسیقی و تلاش دو نوجوان برای کشف خودشان است، طرح و دنیای جالبی دارد و همین مساله آن را به یکی از انیمه‌های خاص بهار ۱۳۹۸ بدل می‌کند.

Kimetsu no Yaiba ( Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba)
Kimetsu no Yaiba ( Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba)

(پیشنهاد نویسنده)

ژانر: اکشن، تاریخی، شونن، سوپرنچرال

استودیو: ufotable

منبع انیمه: مانگا

رده سنی: ندارد

تعداد قسمت‌ها: نامشخص

تاریخ شروع پخش: ۶ آوریل ۲۰۱۹ مصادف با ۱۷ فروردین ۱۳۹۸

خلاصه داستان انیمه ۲۰۱۹ : Kimetsu no Yaiba ( Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba) : از زمان‌های دور، شایعاتی در خصوص مردی که شیاطین را می‌بلعد و در میان درختان پنهان می‌شود، وجود داشت. به همین علت مردم محلی هیچگاه هنگام تاریکی آسمان از خانه‌هایشان بیرون نمی‌آیند. بر طبق این افسانه شکارچی شیطان در شب پرسه می‌زند و شیاطین خونخوار را شکار می‌کند. برای Tanjirou جوان، این شایعات خیلی زود به واقعیتی بی‌رحم تبدیل می‌شوند.

Tanjirou بعد از مرگ پدرش وظیفه‌ی رسیدگی و حمایت از خانواده‌ش را بر دوش گرفته است. با وجود اینکه این خانواده با واقعیتی دردناک روبرو شده بودند، ولی توانستند آن را پشت سر بگذارند و باری دیگر شادی و آرامش را بازیابند. اما این آرامش تازه دیری نمی‌پاید و با قتل عام تمامی اعضای خانواده Tanjirou به اتمام می‌رسد. از خانواده‌ی دوست داشتنی‌اش چیزی به جز خواهر کوچکش باقی نمانده بود. اما خواهرش Nezuko تبدیل به یک شیطان شده بود. با اینحال Nezuko هنوز هم نشانه‌هایی از فکر و احساسات انسان‌ها را از خودش نشان می‌داد. بنابراین ماجراجویی Tanjirou برای کشتن شیاطین و تبدیل دوباره‌ی خواهرش به یک انسان شروع می‌شود.

استودیو unfotable بیشتر با اقتباس‌های عالیش از سری Fate شناخته می‌شود. استودیویی که طی سال‌های گذشته نشان داده سلیقه خوبی در انتخاب قصه‌های خاص دارد و به نحو احسند آنها را به تصویر می‌کشد. باید صبر کرد و دید که آیا اقتباس جدیدشان در حد و اندازه محصولات پیشینشان ظاهر می‌شود یا خیر.

انیمه ۲۰۲۱ : Diamond no Ace: Act II
فصل دوم

انیمه 2021 : Diamond no Ace: Act II

ژانر: کمدی، ورزشی، مدرسه، شونن

استودیو: Madhouse

منبع انیمه: مانگا

تعداد قسمت‌ها: ۵۲

رده سنی: ندارد

تاریخ شروع پخش: ۲ آوریل ۲۰۱۹ مصادف با ۱۳ فروردین ۱۳۹۸

خلاصه داستان انیمه ۲۰۲۱ : Diamond no Ace: Act II: سال بعد از اتمام تورنمنت پاییزی، اعضای تیم بیسبال دبیرستان Seidou همزمان با آماده شدن برای تورنمنت بعدی، در غیر مجاز می باشدhien با رقیبان جدید و قدیمی خود مبارزه می‌کنند.

فصل جدید این انیمه ورزشی محبوب، با تاخیری طولانی مدت از راه رسیده و قصد دارد تا باری دیگر طرفدارانش را با قسمت‌های هیجان‌انگیز مدهوش و شیفته خود کند. استودیو محبوب و قدیمی Madhouse مشابه فصل پیشین، وظیفه ساخت این اقتباس را بر عهده دارد و امید است که بتواند تجربه موفق فصل نخست را تکرار کند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۵:۱۵ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)

بازی Batman Arkham City

عنوان Batman Arkham City در سال ۲۰۱۱ منتشر شد، با این وجود پس از گذشت سه سال از عرضه بازی همچنان بازی بازها Easter Eggهای جدیدی از بازی بنگ بروس کشف می کنند. هفته گذشته در یکی از کانال های مرموز یوتیوب کلیپ کوچکی به نام Arkham City Secret؟ منتشر شد که در آن شخصیتی به نام  بنگ بروس صحبت می کند که پیش از این گیمرها چنین چیزی را مشاهده نکرده بودند.

 
راهنمای مراحل ریدلر در بازی بتمن آرکام سیتی


اما کلیپ قبل از این که بازیکنان همه چیز را مشاهده کنند سیاه می شد. سپس دو روز بعد یکی از کانال های یوتیوب با نام Batman Arkham Videos رمز و رازی که درونش نهفته بود را آشکار کرد. زمانی که تاریخ کامپیوتر خود را به ۱۳ دسامبر ۲۰۰۴ تغییر دهید، شخصیت Calendar Man در ویدئو صحبت می کرد و شما می توانید در ویدئو زیر صحبت Calendar Man را مشاهده کنید. تاریخ مذکور به نظر تصادفی است، اما بسیاری بر این باورند که  تاریخ خاصی است. این همان تاریخ تاسیس استودیو Rocksteady است. این مورد تنها یکی از Easter Egg های بازی بتمن آرکام سیتی است که پس از سه سال کشف شد. ممکن است هنوز هم در بازی موارد مشابهی وجود داشته باشد، شما می توانید ویدیو این دیالوگ را مشاهده کنید. و ممکن است Easter Egg های بیشتری در بازی لیلیان تایگر هنوز کشف نشده باشند. شما می توانید در ادامه ویدئو بتمن: حمله به آرکهام فیلم محصول سال ۱۳۹۳ را مشاهده کنید:

https://dbazi748029249.wordpress.com/2021/02/23/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a8%d8%aa%d9%85%d9%86-%d8%a2%d8%b1%da%a9%d8%a7%d9%85-%d8%b3%db%8c%d8%aa%db%8c/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۱:۳۰ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)

لباس های بازی assassins creed odyssey

بازی Assassin’s Creed Odyssey یکی از جذاب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ و یکی از بهترین عناوین این مجموعه‌ی پر طرفدار است که در عین تمرکز بر تجربه‌‌ای تک نفره و داستانی توانسته بازیکنان زیادی را از سرتاسر جهان به خود اختصاص دهد. به دلیل استقبال چشمگیر از این بازی، ما در تیم دنیای بازی تصمیم گرفتیم تا با انتشار مجموعه مقالاتی، به شما همراهان در تجربه‌ی هرچه بهتر این اثر کمک کنیم.در این قسمت به بررسی برخی از بهترین مهارت‌های موجود در Assassin’s Creed Odyssey پرداخته و آنها را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید. با آخرین مقالات بازی و معرفی مهم‌ترین توانایی‌های بازی Assassin’s Creed Odysse با دنیای بازی همراه باشید.

 
لباس های بازی assassins creed odyssey

همانطور که می‌دانید، مهارت‌های کاساندرا و الکسیوس در Assassin’s Creed Odyssey در سه شاخه‌ی اصلی قرار می‌گیرند. شاخه‌ی شکارچی (Hunter) آن دسته از مهارت‌هایی را شامل می‌شود که با تیر و کمان مرتبط هستند. این بخش در مجموع ۱۱ مهارت را شامل می‌شود که ما ۴ مورد از آنها را حتما پیشنهاد می‌کنیم.

 

تیر شکارچی (Predator Shot)

این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا با زوم کردن روی یک هدف، تیری از کمان خود رها کنید که ۴۳۰% آسیب از نوع شکارچی به هدف وارد کرده و تا ۲۵% مسافت بیشتری نسبت به تیرهای معمولی طی می‌کند و قابلیت کنترل شدن در حین حرکت هم دارد. این قابیلت در نسخه قبلی این مجموعه یعنی Assassin’s Creed Origins برای اولین بار معرفی شد. این قابلیت در آخرین سطح از قدرت خود آسیب ۶۰۰% و مسافت بیشتر ۱۵۰% را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. برد و قدرت زیاد این قابلیت باعث شده تا به یکی از بهترین روش‌ها برای از پا درآوردن دشمنان به صورت مخفیانه و از راه دور تبدیل شود.

 

استاد تیراندازی (Archery Master)

این توانایی بسیار ساده و سر راست، اما حائز اهمیت است. با به دست آوردن این مهارت آسیب بخش شکارچی شما بین ۲۰ تا ۴۰% (با توجه به سطح این قابلیت) افزایش یافته و شما می‌توانید هنگام پرش از بلندی‌ها زمان را آهسته کرده و به دشمنان تیراندازی کنیم. این قابلیت علاوه‌بر این موارد، آسیب شلیک شما به سر دشمنان را هم تا ۴۰% افزایش داده و همچنین دیگر هنگام استفاده از قابلیت‌های شاخه‌ی شکارچی از تعداد تیرهای موجود شما کم نمی‌شود. این قابلیت نوار آدرنالین شما را هم در خارج از نبرد به میزان حداکثر ا بخش پر می‌کند.

 

تیر فوق قدرتمند (Overpower Bow Strike)

این قابلیت با مصرف ۳ واحد از نوار آدرنالین شما، تیری بسیار قدرتمند از چله‌ی کمان رها می‌کند که بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰% آسیب شکارچی به هدف وارد کرده و در اثر برخورد با آن منفجر می‌شود. این قدرت در واقع چیزی شبیه به یک نارنجک انداز سنتی است و برای از پا درآوردن گروهی از دشمنان، خصوصا در مراحل «فتوحات» (Conquest) بسیار مفید خواهد بود.

 

تیرهای شبه وار آرتمیس (Ghost Arrows of Artemis)

«آرتمیس» الهه‌ی شکار در اساطیر یونان حالا به کمک شما آمده و تیرهایی در اختیار شما قرار می‌دهد که با عبور از سپر، دشمنان و حتی در و دیوار تا ۳۴۰% آسیب شاخه‌ی شکارچی به دشمنانتان وارد می‌کند. با استفاده از این توانایی دیگر هیچ کجا برای دشمنان شما امن نخواهد بود و هیچ چیز مانع برخورد تیرهای شما با اهدافشان نمی‌شود.

 

مهارت‌های شاخه‌ی جنگجو

دومین و شاید مهم‌ترین شاخه‌ از مهارت‌ها در Assassin’s Creed Odyssey، شاخه‌ی جنگجو است. همانطور که از نام این شاخه پیداست، تمرکز آن برمبارزات تن به تن بوده و روحیه‌ی اسپارتی شما را تقویت می‌کند. در این شاخه هم ۵ مهارت حتما به جنگجویان کهن پیشنهاد می‌شود.

 

فرصتی دیگر (Second Wind)

این توانایی ناجی شما در شرایط دشوار است و ملاقات قهرمان داستان را با «هادس» به تاخیر می‌اندازد! با استفاده از این توانایی، بین ۲۵ تا ۵۰% از جان قهرمان بازی بلافاصله پر شده و از مرگ نجات پیدا می‌کند. این قابلیت همچنین در بالاترین درجه‌ی قدرت خود می‌تواند هرگونه آسیب ناشی از سم یا آتش را هم از بین ببرد.

 

استاد اسلحه (Weapons Master)

این قابلیت به قهرمان ما یاد می‌دهد تا بهتر از همیشه از سلاح‌هایی که در اختیار دارد استفاده کند. با کسب این مهارت، آسیب شاخه‌ی جنگجو بین ۲۰ تا ۴۰% افزایش یافته و شانس اعمال آسیب‌های شدید (Critical Damage) هم ۱۰% بیشتر می‌شود. علاوه بر این، اگر در مبارزات از ترکیب ضربات سبک و سنگین استفاده کنید، ضربه‌ی نهایی کومبوی شما آسیب بیشتری به دشمنان خواهد زد.

 

استاد ابزار (Gear Master)

استاد ابزار هم مثل توانایی قبلی است و بین ۳۰ تا ۹۰% به قدرت دفاعی شما (Armor) اضافه می‌کند. با این قابلیت شما آسیب کمتری از ضربات دشمن دریافت می‌کنید. این توانیی میزان آسیب ناشی از تیرهای دشمن را هم ۱۰% کاهش داده و ۱۰% احتمال دارد دشمنان پس از حمله به شما دچار سردرگمی (Stagger) شوند.

 

ضربات فوق قدرتمند (Overpower Attacks)

این توانایی هم مانند همتای خود در شاخه‌ی شکارچی، آسیب بسییار بالایی را به دشمنان وارد می‌کند. شکل این توانایی با نوع سلاح شما ارتباط مستقیم دارد، اما با تمام این تفاوت‌ها استفاده از این قدرت در ازای ۳ واحد آدرنالین، آسیبی شدید به یکی از دشمنان وارد کرده و بهترین گزینه برای از پا درآوردن غول‌ها و دشمنان قدرتمند بازی است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۱:۰۳ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)

سفارش سرویس بلاگ دهی

با سفارش و خرید سرویس بلاگ هی می توانید به کاربران خود به صورت ساب دومین و رایگان وبلاگ دهی کنید و در وبلاگ های کاربران به تبلیغات و لینک سازی یا تولید محتوای و یا افزایش بازدید رایگان مجموعه خود بپردازید. این سرویس مانند سیستم های دیگر وبلاگ دهی بلاگفا و پرشین بلاگ می باشد و قابلیت های بیشتری نسبت به آنها در اختیار کاربران تان قرار میدهد مهم تر از آن امکانات مدیریتی کامل این سرویس منحصر به فرد و اختصاصی می باشد که توسط جهش فا سفارشی سازی و توسعه یافته است.

قابلیت های بخش مدیریتی سرویس عبارت است :

 • تنظیمات سایت

تنظیمان عنوان

تنظیمات قالب

تنظیمات ایمیل

 • مدیریت کامل وبلاگ ها (ویرایش - حذف - فعال و غیرفعال و..)

مسدود سازی و فعال سازی کاربران

 • فیلتر کلمات بد

قابلیت فیلتر کردن کلمات خاص جهت عدم انتشار

 • تبلیغات بنری
 • مدیریت صفحات

امکان ایجاد صفحات اضافه

صفحه مخصوص تبلیغات و تعرفه های تبلیغات

 • ارسال مطلب گروهی و رپورتاژ

قابلیت انتشار رپورتاز و مطلب در کلیه وبلاگ ها بصورت رندوم به  کلیک

 • تبلیغات متنی
 • میریت دومین ها

امکان پارک کردن دومین بر روی وبلاگ

امکان تایید و حذف دومین روی وبلاگ

 • بررسی اطلاعات سازنده وبلاگ از جمله آی پی و تاریخ ساخت و بروز رسانی
 • امکان انتشار اخبار در بلاگ news
 • امکان بازیابی پسورد مدیریت و یوزر admin
 • و...

امکانات بخش کاربری سیستم عبارت است :

 • عضو گیری برای هر وبلاگ و امکان مدیریت کاربران
 • عضویت در خبرنامه و ارسال خبرنامه
 • نظرات زیر پست ها
 • تبادل لینک اتوماتیک
 • امکان ایجاد صفحات اضافه
 • ایجاد چندین وبلاگ با یک اکانت
 • امکان ایجاد وبلاگ گروهی و تعیین سطح دسترسی کاربران
 • آمارگیر حرفه ای به صورت گرافیکی
 • تماس با ما
 • نمایش وبلاگهای بروز شده در صفحه اول سایت
 • نمایش فهرست وبلاگها قبل از ثبت نام کاربر
 • امکان انتقال مطالب از دیگر سیستم ها
 • بکاپ گیری و بازگردانی بکاپ
 • امکان بازیابی مطالب حذف شده
 • امکان ایجاد و مدیریت نظرسنجی
 • آپلود سنتر اختصاصی برای هر کاربر
 • ورود کاربر با تکنولوژی آجاکس
 • امکان نمایش خبرهای ایجاد شده در صفحه کاربری توسط مدیریت سایت
 • نمایش وبلاگهای بروز شده
 • ایجاد بی نهایت وبلاگ
 • ویرایش مشخصات کاربری و آپلود تصویر نمایه کاربر و نمایش آن در وبلاگ
 • مدیریت نظرات داده شده به مطالب
 • امکان ویرایش و توسعه آن توسط مدیریت سایت
 • جستجو در میان محتوای مطالب ارسال شده در بخش مطالب ارسال شده وبلاگ در نمایش پستهای وبلاگ کاربر
 • ارسال پست جدید با امکانات ادیتور پیشرفته و اپلود عکس فوری در هاست وبلاگ و نمایش آن در محیط ادیتور و
 • درج فایلهای فلاش صوتی و تصویری و مدیریت بر امکانات ادیتور پیشرفته
 • ایجاد شاخه و موضوعات مختلف در وبلاگ
 • امکان ویرایش کد های قالب انتخاب شده
 • امکان انتخاب قالب جدید
 • تنظیمات تخصصی وبلاگ
 • امکان لینکستان برای لینک سایتها و وبلاگهای دیگر در داخل وبلاگ
 • تنظیمات تخصصی نظرات کاربران میهمان و عضو وبلاگ
 • امکان خروجی آر آر اس
 • امکان ذخیره شدن مطالب در آرشیو وبلاگ به همراه لینک آرشیو ماهانه در وبلاگ
 • امکان مشاهده پروفایل کاربر در وبلاگ

و

برای مشاهده و یا خرید این سرویس به لینک زیر مراجعه نمایید
سفارش و خرید سایت بلاگ دهی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۷:۲۹ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)

بازی shadow of mordor

چالش بزرگی که در ساخت عناوین محیط-باز، همواره پیش روی بازی‌سازها قرار دارد، برقراری توازن و تعادل بین دو ویژگی مهم است: ایجاد یک تجربه‌ی شخصی و منحصر به فرد برای مخاطب از یک سو و دنبال کردن خط داستانی و پیشرفت مشخص در بازی از سوی دیگر مانند بازی بازی shadow of mordor . اگرچه این دو ویژگی در ظاهر با یکدیگر در تضاد هستند اما می‌توان بازی‌هایی را نام برد که دارای توازن یاد شده باشند. تازه‌ترین مثال برای این دسته از عناوین نیز دستپخت جدید Monolith است که Middle-earth: Shadow of Mordor نام دارد.

 

داستان بازی shadow of mordor گسترده و در عین حال محدود به انتخاب شما است و این همان راه حلی است که سازندگان بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor برای چالش بزرگ پیش روی‌شان ارائه کرده‌اند. «تالیون» شخصیت اصلی بازی که در نگاه اول آدم را یاد «آراگورن» ارباب حلقه‌ها می اندازد، با همراهی یک روح اسرار آمیز که با هویتش در طول داستان بیشتر آشنا می‌شویم، به قصد گرفتن یک انتقام شخصی وارد سرزمین سیاه «موردور» می‌شود تا ارتش «سائرون» و فرماندهان قدرتمندش را تار و مار کند. البته موردور هنوز به آن مکان مرده و روح زده‌ای که در ارباب حلقه‌ها دیده‌ایم تبدیل نشده، چراکه وقایع بازی در فاصله‌ی زمانی بین هابیت و ارباب حلقه‌ها اتفاق می‌افتند.

بازی shadow of mordor
در روزگاری که تمام سازندگان تلاش می‌کنند تا روایت شخصی خود از مجموعه‌های قدیمی را ارائه دهند و به قولی امضای پای اثر را ضمیمه آن کنند، پایبندی Monolith به ریشه‌های تالکینی بازی قابل تقدیر است. این وفاداری هم در بخش داستانی و شخصیت پردازی و هم در قسمت طراحی محیط‌ها نمود پیدا می‌کند و باعث می‌شود تا حس بودن و ماجراجویی در «سرزمین میانه» به خوبی برای مخاطبین آشنا با دنیاهای تالکینی تداعی شود. کوهستان‌های سر به فلک کشیده و دشت‌های پهناور موردور پر است از رازهای مخفی که برای کشف‌شان باید ساعت‌ها و روزها وقت بگذارید. تمام مناطق بازی با کیفیت بصری نسبتا خوبی طراحی شده‌اند و جلوه‌های گرافیکی نظیر انفجارها، بارش باران و نورپردازی‌های هنرمندانه، به غرق شدن مخاطب در این دنیای پهناور کمک می‌کنند. برای مشاهده نهایت کیفیت بصری بازی پیشنهاد می‌کنیم از یک رایانه شخصی قدرتمند استفاده کنید که انتخاب‌های بیشتری برای تنظیمات گرافیک در اختیارتان می‌گذارد.

داستان بازی shadow of mordor
با این حال اگر پس از چند ساعت گشت و گذار در دنیای بازی احساس افسردگی کردید به شما حق می‌دهیم! سازندگان، سرزمین میانه را بسیار تاریک‌تر و دلگیرتر از آنچه که تصور می‌کردیم ترسیم کرده‌اند. اگر چه در نیمه دوم بازی و با وارد شدن به سرزمین جدید، محیط‌ها کمی روشن‌تر و سرزنده‌تر می‌شوند، اما به طور کلی باید به این نکته اشاره کنیم که Shadow of Mordor در بین تمام فیلم‌ها، بازی‌ها و سایر آثاری که تا کنون سرزمین میانه را به تصویر کشیده‌اند از همه سیاه‌تر است.

کیفیت بافت‌های اجزای محیط و افکت‌های تصویری برای بازی با این وسعت نقشه واقعا تحسین برانگیز است
بازی در بخش گیم پلی خود به طور مشخص پیرو دو عنوان Assassin’s Creed و Batman Arkham است. اما این به معنی عدم وجود نوآوری در Shadow of Mordor نیست. سیستم جدیدی که سازندگان آن را «نمسیس» نامیده‌اند (و در ادامه درباره‌اش خواهیم گفت)، شاید یکی از بهترین و خلاقانه‌ترین مکانیزم‌هایی باشد که طی سالیان اخیر در یک بازی معرفی شده است. حرکات تالیون، نحوه بالا رفتنش از دیوارها و پرش‌هایش در هنگام عبور از موانع، بی‌درنگ شما را یاد شخصیت های سری Assassin’s Creed می‌اندازد. حتی انیمیشن‌های تالیون نیز در بیشتر موارد به طور دقیق یادآور عناوین آن مجموعه هستند. از سوی دیگر مبارزات خوش آهنگ بازی با الگوگیری محض از بازی‌های اخیر مجموعه Batman طراحی شده‌اند. حمله، جاخالی دادن، غلتیدن و اجرای ضربات ویژه از جمله حرکاتی‌اند که به صورت پی در پی و زنجیروار باید روی دشمنان خود که عموما اُرک‌های موردور هستند پیاده کنید.

صحنه‌های مبارزه معمولا به همین اندازه شلوغ هستند
ریتم مبارزات بازی شادو اف موردور بسیار مناسب است و و در صورت اجرای صحیح ضربات، اکشنی بی وقفه را برای شما به ارمغان می‌آورد؛ درست مانند آنچه قبلا در سری Batman Arkham دیده‌ایم. برخی از دشمنان به طور معمول نابود نمی‌شوند و باید برای ضربه زدن به آنها ابتدا از روی سرشان با یک حرکت آکروباتیک بپرید و سپس از پشت ضربات خود را وارد نمایید. دسته‌ای دیگر از ارک‌ها هستند که ترجیح می‌دهند از راه دور و با کمان شما را مورد حمله قرار دهند. بهترین گزینه برای ناکار کردن این دشمنان استفاده از تیغ‌های پرتابی است. راستی یادتان باشد که همیشه ارک‌های خبرچین را آخر از همه گوشمالی بدهید، چون با شکنجه کردن آنها قبل از مرگ می‌توانید اطلاعات مفیدی درباره فرماندهان ارتش سائرون، که دشمنان اصلی شما محسوب می‌شوند بدست آورید. همان‌طور که می‌بینید تنوع در روند مبارزات بازی مناسب و در نوع خود مثال زدنی است.

سیستم نمسیس
با اینکه مبارزات عالی داستان بازی shadow of mordor به تنهایی برای درخشش این عنوان کافی هستند، اما باید وجود سیستم نمسیس را بارزترین و حتی بهترین ویژگی بازی بنامیم. هر یک از فرماندهان ارک، دارای ظاهر و شخصیت مختص به خود هستند؛ همچنین هر کدام نقاط قوت و ضعف مشخصی دارند که باعث می‌شود در نبرد با آنها استراتژی‌های متفاوتی را در پیش بگیرید. برای مثال از بین بردن یک فرمانده ارک تنها با مخفی‌کاری امکان پذیر است، در حالی که دیگری را فقط از طریق مبارزه تن به تن می توان مغلوب کرد. به لطف همین سیستم نمسیس، تمام دشمنان شما در بازی دارای نام، رتبه و حتی حافظه (!) اختصاصی هستند. برای مثال اگر شما در صحنه‌ای از بازی با یک ارک مبارزه کنید اما او را نکشید، ممکن است در مراحل بالاتر دوباره با همان ارک روبرو شوید و این بار در کمال تعجب ببینید که او تاکتیک مبارزه‌اش را تغییر داده و بسیار قدرتمندتر از دفعه قبل شمشیر می‌زند. در واقع همان گونه که شما در بازی تراز گرفته و ماهر تر می‌شوید، دشمنان شما نیز بیکار نمی‌نشینند و برای شکست دادن شما مدام در حال تمرین هستند و گاهی هم ارتقای درجه پیدا می‌کنند. به این ترتیب نمسیس به پویا تر شدن دنیای بازی کمک قابل توجهی می‌کند و باعث می‌شود تا هرگز از مبارزه با ارک‌های موردور احساس خستگی نکنید.

ادامه در لینک زیر:

https://dbazi748029249.wordpress.com/2021/02/15/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-shadow-of-mordor/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۵:۱۰ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)

داستان بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

هشت سال! هشت سال به هیج وجه زمان کمی نیست. میانگین طول عمر بسیاری از جانداران روی این کره‌ی خاکی به هشت سال نمی‌رسد. اما انسان، هر چقدر هم که بعید به نظر برسد، توانایی این را دارد که هشت سال انتظار بکشد. هر چند اتفاقات فراوانی در این هشت سال برای هر یک از ما افتاد و بدون شک تجربیات تلخ و شیرین فراوانی را از سر گذرانده‌ایم. اما بالاخره با وجود گذشت این همه سال، دیگر چند روز بیشتر تا انتشار

سایبرپانک ۲۰۷۷


باقی نمانده است و با توجه به این که بازی همین حالا هم مراحل توسعه را به اتمام رسانده (اصطلاحا گلد شده است)، بسیار بعید است که شاهد تاخیر دیگری باشیم.

آنچه گذشت…
بیهوده نیست اگر بگوییم که استودیو لهستانی CD Project RED پس از سال ۲۰۱۵ و با شاهکارش یعنی the Witcher 3: Wild Hunt به شهرت و محبوبیت رسید. شهرت از موفقیت غیر قابل انکار ویچر ۳ در نظر منتقدین و همین طور میزان فروش آن برآمد. از طرفی، پشتیبانی بی نظیر استودیو از بازی، و انتشار محتویات فراوان رایگان پس از عرضه، در زمانه‌ای که برخی بازیسازان به بهانه‌های واهی به دنبال خالی کردن جیب مخاطبین خود هستند، CD Project RED را در قلب طرفداران بازی‌های ویدیویی جای داد.

اما اگر بخواهیم به ابتدای داستان مسیر توسعه‌ی بازی‌ Cyberpunk 2077 که این مطلب بدان اختصاص دارد برگردیم، باید به پیش از سه سال قبل از انتشار ویچر ۳، یعنی سال ۲۰۱۲ باز گردیم. البته که استودیوی لهستانی قصه‌ی ما داستان دور و دراز‌تری دارد که به بیش از بیست و پنج سال پیش باز می‌گردد. اما این که CD Project RED که بود و چه کرد مقاله‌ی مفصل دیگری را طلب می‌کند، در این مطلب روی سایبرپانک ۲۰۷۷ و مسائل مربوط به آن صحبت خواهیم کرد.

نخستین بازی بزرگ استودیو CD Project RED که مدت‌ها بازی‌های شرکت‌های دیگر را برای وطن خود بازنشر می داد، اولین بازی از یک سه گانه بود: the Witcher. اما مهم‌ترین مشکل استودیو در توسعه‌ی نخستین قسمت ویچر، عدم دسترسی به سرمایه‌ی مناسب و یک موتور قدرتمند بود. بدین ترتیب آتاری انتشار بازی را بر عهده گرفت و استودیو BioWare(که در آن زمان در اوج درخشش خود بود) موتور اختصاصی خود با نام BioEngine را در اختیار بازیسازان قصه‌ی ما قرار داد.
پس از استقبال منتقدین از «ویچر» و استقبال پی‌سی گیمر‌های نقش‌آفرینی‌باز از این بازی، CD Project درآمد حاصله را صرف توسعه‌ی موتور اختصاصی خود کرد. در نتیجه نسخه‌ی دوم سه گانه‌ی ویچر با عنوان «قاتلین پادشاهان» با موتور داخلی RED Engine توسعه یافت و این بار در کنار رایانه‌های شخصی، با همکاری مایکروسافت، به صورت انحصار کنسولی برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ نیز در اواسط بهار ۲۰۱۱ منتشر شد.
نتیجه‌ی کار خارق‌العاده بود. داستان جذاب و روایت عالی بازی، در کنار ویژگی‌هایی که تجربه‌ی ویچر ۲ را به یک اکشن RPG مدرن و جذاب تبدیل می‌کرد در کنار گرافیک فنی حیرت‌آور موتور جدید قرار گرفته بود تا موفقیت این بازی را تضمین کند.

با گذشت یک سال از انتشار موفق ویچر ۲، زمزمه‌هایی از بازی جدید CD Project به گوش رسید. تا این که در بهار ۲۰۱۲، این استودیو لهستانی به طور رسمی اعلام کرد که بر روی یک عنوان کاملا جدید کار می‌کند، و آن بازی چیزی نبود جز سایبرپانک ۲۰۷۷.

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در واقع اقتباسی از یک بردگیم به نام سایبرپانک ۲۰۲۰ بود (و هست). بردگیمی که نخستین بار در سال ۱۹۸۸ به بازار عرضه شد. چند ماه بعد، در روز‌های نخست سال ۲۰۱۳ شاهد انتشار نخستین تریلر بازی بودیم. تریلری با اتمسفری تاریک و سنگین و کارگردانی قوی. قطعه‌ی Bullets از آلبوم Controlling Crowds بند Archive به خوبی روی تریلر به کار گرفته شده بود. همه چیز نوید یک بازی جاه طلبانه و جدید را می‌داد، اما کمی بعد از انتشار آن تریلر، سایبرپانک ۲۰۷۷ به طور کامل در سکوت خبری فرو رفت.
کمی بعد CD Project اعلام کرد که در حال کار بر روی آخرین بازی از سه گانه‌ی ویچر، یعنی the Witcher 3: Wild Hunt است. ویچر ۳ در ۲۰۱۵ عرضه شد و با وجود این که آن سال شاهد عرضه‌ی بازی‌های بزرگ دیگری همچون Fallout 4 یا Metal Gear Solid V: the Phantom Pain نیز بودیم، اما ویچر ۳ به راحتی جایزه‌ی بازی سال را به خود اختصاص داد. قصد ندارم وارد بحث ویچر ۳ شوم، در وصف این شاهکار همین بس که دومین و آخرین DLC پولی این بازی که «خون و شراب»(Blood and Wine) نام داشت و در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، جایزه‌ی بهترین بازی نقش آفرینی سال را در مراسم the Game Awards 2016 به خود اختصاص داد. به جرئت می‌توان گفت ویچر ۳ به تنهایی ذائقه‌ی بسیاری از گیمر‌ها را به سمت سبک نقش آفرینی تغییر داد.

بگذریم! ویچر ۳ و محتویات پس از عرضه‌اش، یکی پس از دیگری منتشر شدند و یکی از بهترین تجربیات گیمینگ بسیاری از مخاطبین بازی‌های ویدیویی را پدید آوردند. اما از سایبرپانک ۲۰۷۷ چه خبری بود؟ هیچ خبری… در تمام طول مدتی که ویچر ۳ یکی پس از دیگری جوایز مختلف را درو می‌کرد، سایبرپانک در سکوت مطلق قرار داشت.

اکنون می‌دانیم که پس از انتشار خون و شراب و بسته شدن پرونده‌ی سه گانه‌ی ویچر، CD Project اغلب کارمندان خود را بر روی سایبرپانک ۲۰۷۷ متمرکز کرد و حتی یک استودیوی جدید در شهر «وارسا» تاسیس نمود تا پروژه را هر چه سریع‌تر به پیش ببرد. اما تنها اخباری که از CD Project در بین سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ بیرون می‌آمد، مربوط به بازی کارتی ویچر، یعنی گوئنت بود که به صورت مستقل عرضه شده بود.

بازی سایبرپانک 2077

با توجه به موفقیت چشمگیر ویچر ۳، انتظارات از CD Project RED به شدت بالا بود. طرفداران جدید منتظر بودند تا شاهد معرفی بازی جدید سازندگان ویچر باشند و طرفداران قدیمی‌تر منتظر اخباری از سایبرپانک ۲۰۷۷ بودند. کم کم بازار شایعات داغ شد. شایعاتی که خبر از تغییرات فراوان تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی می‌دادند یا بیان می‌داشتند که اطلاعات، کانسپت‌ها و Asset‌های بازی به سرقت رفته است… .
در نهایت، پس از سکوت خبری پنج ساله‌ی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، در اواخر سال ۲۰۱۷ شاهد بوق زدن اکانت توییتر بازی بودیم! شوخی نمی‌کنم، بعد از پنج سال اکانت توییتر بازی عبارت: *beep* را توییت کرد. اگر یادتان باشد حتما می‌دانید که در آن زمان، همین یک بوق کوچک چه سر و صدایی در رسانه‌های بازی سراسر جهان به پا کرد.

تقریبا تمام نگاه‌ها به E3 2018 بود و به طور مشخص، کنفرانس مایکروسافت در این مراسم، چرا که CD Project تا به حال تمام نمایش‌های خود را در E3، در کنفرانس مایکروسافت انجام داده است. کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 سر رسید و بدون شک شاهد یکی از بهترین کنفرانس‌های تاریخ مایکروسافت بودیم. بازی‌های بزرگی نظیر Se******o Shadow Die Twice، Devil May Cry 5 و… در این مراسم رونمایی شدند اما در کمال تعجب خبری از سایبرپانک ۲۰۷۷ نشد. فیل اسپنسر رئیس برند ایکس باکس برای خداحافظی روی صحنه آمد و من زمین و زمان را دشنام می‌دادم که پس سایبرپانک کو؟! که ناگهان، صفحه‌ای همانند هک شبیه سازی شد و در کمال شگفتی، پس از پنج سال، دومین تریلر سایبرپانک ۲۰۷۷ به عنوان یک غافل گیری بزرگ، پایان بخش مراسم مایکروسافت در آن شب رویایی بود.

پس از آن قطار انتشار اطلاعات از بازی، روی ریل افتاد. چند ماه بعد و در جریان گیمزکام همان سال، گیم‌پلی‌ای چهل و پنج دقیقه‌ای از بازی منتشر شد. در مورد ویژگی‌های بازی و این که در «شهر شب»(شهری که بازی در آن جریان دارد) چه چیزهایی خواهیم دید و شنید، در ادامه‌ی متن مفصل صحبت خواهیم کرد.
اما غافل‌گیری‌های سایبرپانک ۲۰۷۷ ادامه داشت. در کنفرانس مایکروسافت در E3 2019، شاهد به نمایش در آمدن تریلری سینماتیک و زیبا از بازی بودیم. تریلری که سورپرایز بزرگی را در انتهای خود پنهان کرده بود و آن، حضور کیانو ریوز(Keanu Reeves) در نقش جانی سیلورهند در سایبرپانک ۲۰۷۷ بود. کیانو ریوز سپس خود روی صحنه‌ی کنفرانس حضور یافت و طی آن سخنرانی خنده‌دار و «نفسگیر!» از تاریخ انتشار بازی رونمایی کرد: فروردین ۱۳۹۹(April 2020).

با گذشت زمان، وقتی شور و شوق حاصل از سورپرایز کیانو ریوز خوابید، هر چه بیشتر به تاریخ انتشار اعلام شده نزدیک می‌شدیم، بیشتر به نظر می‌رسید که یک جای کار می‌لنگد. تریلر‌ها و کمپین تبلیغاتی وسیعی که ویچر ۳ پیش از عرضه داشت را مرور کنید تا متوجه منظورم شوید. اگر اخبار را در نظر نگیریم، تنها تبلیغاتی که سایبر پانک ۲۰۷۷ پس از E3 2019 داشت، یک نمایش موزیکال در the Game Awards همان سال بود.
این مشکوک بودن کار خود را کرد و بازی چند هفته‌ای قبل از رسیدن به تاریخ انتشار اعلام شده، تا اواخر تابستان (September) تاخیر خورد. مدت زمان زیادی سپری نشده بود که تاخیر دوم، زمان انتشار بازی را به ۲۹ آبان ۹۹(۱۹ November 2020) تغییر داد. از طرفی، همه گیری ویروس کووید-۱۹ شرایط جدید و غریبی را برای بسیاری از مشاغل جهان، از جمله بازی‌سازان به وجود آورده بود و کاملا مشهود بود که این ویروس برنامه‌های مدیران CD Project را تا حدی به هم ریخته است

با وجود همه‌ی این‌ها اما با معرفی برنامه‌ی Night City Wire و برگذاری آن، تابستان منتهی به انتشار بازی بسیار پربار بود و چیزی که از کمپین تبلیغاتی بازی انتشار می‌رفت را برآورده ساخت. این که در این برنامه که به معرفی جنبه‌های مختلف بازی پرداخته چه چیزهایی معرفی شدند را در ادامه به طور مفصل بررسی خواهیم کرد.

حال در پاییز ۱۳۹۹ قرار داریم. بعد از گذشت این همه سالی که با یک دیگر مرور کردیم، حال تنها چند روز تا انتشار سایبر پانک ۲۰۷۷، یکی از بزرگترین پروژه‌های تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی باقی مانده است. حال بیایید به صورت جامع مرور کنیم که چه چیزهایی از بازی می‌دانیم؟

تریلر سایبرپانک 2077

تغییر برای تطبیق
در ابتدا بیایید کمی به بررسی تفاوتاتی که این ip جدید، با بازی‌های پیشین CD Project، یعنی سه گانه‌ی ویچر دارد نگاهی بیاندازیم. سه گانه‌ی ویچر در دنیایی فانتزی جریان داشت. ساختار، معماری و طراحی‌ای که در آن سه بازی شاهد بودیم، مدیوال و سرشار از المان‌هایی نظیر جادو، جنگ‌های بزرگ با سلاح‌های سرد، حاکمین مختلف و سیاست‌های‌شان و… بود.

در طرف دیگر اما سایبرپانک ۲۰۷۷، همان طور که از نامش پیداست، در سبک ادبی و طراحی سایبرپانک طبقه بندی می‌شود. این بار، تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته جای جادو را گرفته‌اند. معماری سنگی و چوبی قصر‌های کنگره‌دار و خانه‌های شیروانی، جای خود را به برج‌های سر به فلک کشیده‌ی فلزی و شیشه‌ای داده‌اند. دیگر خبری از حاکمان بزرگ، حکومت‌های مختلف و بازی‌های سیاسی و نظامی بین آن‌ها نیست، چرا که بازی تنها در یک شهر جریان دارد. در نایت‌سیتی، درگیری‌ها و بازی‌ای سیاسی و مالی بین غول‌های صنعتی و گنگ‌های قلمرو دار است، نه بین حاکمان کاریزماتیک و جادوگران دلربا.

در نتیجه‌ی این همه تغییر، شکی نیست که بزرگترین استودیوی لهستان، مسیر کاملا جدیدی را در طول توسعه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ پیش روی خود می‌دید. این تغییر ساختاری، همه‌ی کارکنان استودیو را در بر می‌گرفته، اما بدون شک بیشترین چالش پیش روی طراحان (دیزاینر‌ها) و هنرمندان تیم بوده است که باید سبک هنری خود را از عهد عتیق، به یک آینده‌ی پادآرمان‌شهری تغییر می‌دادند.
بحث پادآرمان‌شهر مطرح شد، بله، شکی نیست که نایت‌سیتی یک پادآرمان‌شهر خواهد بود، اصلا چنین شهری یکی از ارکان سبک سایبرپانک است. اما مسئله‌ای در بین مطرح است که صرفا در حد یک تئوری است، اما هر کسی که از ابتدای معرفی بازی نمایش‌های آن را دنبال می‌کرده، به احتمال زیاد بر این امر واقف است و آن تغییر ستینگ و ایده‌ی اولیه‌ی شهر شب، در طول سال‌هایی که بازی در سکوت بود است.

نگاهی به اولین تریلر بازی که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد بیاندازیم. چه می‌بینیم؟ قتل عام، سلاح‌های تکنولوژیک قدرتمند، نیروی پلیسی که ابایی از شلیک گلوله ندارد و… همه‌ی این‌ها در خیابان‌های ظلمانی و در میان آسمان‌خراش‌های سر به فلک کشیده‌ی شهری در دل شب جریان دارد. تم به شدت تاریک و در کمال تعجب زیبایی بر آن تریلر حاکم است.
از طرف دیگر، وقتی به تریلر‌های جدید‌تر بازی، پس از رونمایی مجدد در ۲۰۱۸ نگاهی می‌اندازیم، شاهد چیز‌های متفاوتی هستیم. حضور پلیس به شدت در نمایش‌ها کاهش یافته و به نوعی، شهر شب آزادی تقریبا بی قید و بندی را در اختیار مجرمین گذاشته است. شهری را شاهدیم که پول و زور آن را اداره می‌کند و گویی دولت آمریکا آن را به حال خود رها کرده است. البته که همچنان با مفاهیم تاریکی طرف هستیم، ولی این تاریکی این بار در بطن ادبیات بازی پنهان شده است، در ظاهر همه چیز درخشان و هیجان انگیز است و خورشید نیز بر شهر شب می‌تابد!

در مورد علت این تفاوت تنها سلاحی که داریم گمانه زنی است چرا که مسئولین CD Project RED همواره از پاسخ به علت این تفاوت بین نمایش نخستین و نمایش‌ها جدید بازی طفره رفته‌اند. به نظر من، سایبرپانک ۲۰۷۷ در ایده‌ی اولیه، قرار بوده که بسیار تاریک‌تر از ساختار کنونی‌اش باشد. به بیانی دیگر، این تاریکی نه تنها در بطن محتویات بازی، بلکه در فرم آن هم متجلی باشد؛ هر چه نباشد، اسم شهر، شهر شب است.

اما پس از موفقیت ویچر ۳ و محبوبیت جهانی‌ای که CD Project به دست آورد، احتمالا تیم مدیریت مسیر پروژه را عوض کرده‌اند. بازی‌ای به آن شدت تاریک چیزی نیست که باب میل مخاطبین عام صنعت بازی باشد. در عوض شهر شب به شهری با رنگ و لعاب غلیظ و جذاب تبدیل شد. به قول جف کیلی (در مصاحبه‌اش در E3 2018 با چند تن از دست اندر کاران سایبرپانک ۲۰۷۷): «مثل GTA». حرف جف کیلی لب مطلب را ادا می‌کند، سایبرپانک ۲۰۷۷ای که پس از پنج سال سکوت بازگشت، بسیار مشابه GTAای است که در شصت سال دیگر جریان دارد.

البته که همان طور که ذکر شد، با قطعیت نمی‌توان در مورد تغییر موضع CD Project در بازی خود سخن گفت چرا که هیچ اظهار نظر رسمی‌ای صورت نگرفته است. در طول سکوت پنج ساله‌ی بازی برخی شایعات از تغییرات اساسی در پروژه خبر می‌دادند اما خب به شایعات و زمزمه‌ها نمی‌توان استناد کرد. به هر حال، چیزی که مشخص است، این است که سایبرپانک ۲۰۷۷ قسمتی از آن تاریکی را در بطن خود حفظ کرده و نباید فراموش کنیم که هنوز و همواره یک بازی نقش آفرینی کامل و بزرگ خواهد بود، نه یک کلون GTA. اما احتمالا حسرت تجربه‌ی جهانی به تاریکی تریلر ۲۰۱۳ بازی، هرگز از دل ما بر طرف نخواهد شد…

گیم پلی سایبرپانک 2077

آنچه خواهیم دید…
به دلیل حجم زیاد اطلاعات منتشر شده از بازی، در این قسمت تنها به مرور و جمعبندی اطلاعات رسمی‌ای که از طرف CD Project RED به صورت عمومی منتشر شده است خواهیم پرداخت و از حواشی و شایعات دوری می‌کنیم.

نخستین ویژگی مهمی که باید ذکر کرد، ویژگی‌ای است که همانند ساختار بازی، برای CD Project تازگی دارد و به قدری مهم است که در همان رونمایی مجدد بازی در ۲۰۱۸، اعلام شد: زاویه‌ی دید اول شخص در بازی. سایبرپانک ۲۰۷۷ کاملا اول شخص خواهد بود و کاربر نمی‌تواند همانند بازی‌های نقش آفرینی بتزدا، بین حالت اول شخص و سوم شخص انتخاب کند.
از همان ۲۰۱۸ بسیاری از گیمر‌ها به اول شخص بودن بازی اعتراض کردند. اما پاسخ استودیوی لهستانی همواره این بود که با وجود جدید بودن توسعه‌ی بازی اول شخص برای آن‌ها، این زاویه‌ی دید زمینه‌ی غرق شدن هر چه بیشتر مخاطبین در جهان بازی را فراهم می‌سازد. البته لازم به ذکر است که برخی کات‌سین‌های بازی سوم شخص خواهد بود و البته بازیکنان می‌توانند در زمان رانندگی از نمای خارج از اتوموبیل (همانند بازی‌های ریسینگ) بهره ببرند.

ویژگی مهم دیگری که در سایبرپانک ۲۰۷۷ وجود دارد، سیستم انتخاب پیش‌زمینه‌های داستانی متفاوت در ابتدای شروع بازی است، سیستمی که با نام «مسیرهای زندگی»(lifepaths) معرفی شده. در ابتدای شروع بازی، مخاطب سه انتخاب متفاوت خواهد داشت: صحرانشین(Nomad)، بچه‌ی خیابون(Street Kid) و شرکتی(Corpo). بر اساس این که کدام مسیر زندگی انتخاب شود، بازی افتتاحیه و پیش‌زمینه‌ی متفاوتی خواهد داشت.
CD Project و دیگر استودیو‌های بازی، به خصوص نقش‌آفرینی‌ساز‌ها، چندان با این ایده غریبه نیستند. مثلا در ویچر ۳ شما می‌توانید سیو‌های ویچر ۲ خود را بار گذاری کنید و در نتیجه، تصمیماتی که در ویچر ۲ گرفته‌اید، در نسخه‌ی سوم نیز تاثیرگذار خواهد بود. اما این که برای یک ip جدید شاهد طراحی چنین سیستمی باشیم که بر اساس انتخاب مخاطب نه فقط یک سری از جزئیات، بلکه درصد قابل توجه‌ای از داستان را تغییر می‌دهد، کاری نسبتا جدید و جاه طلبانه‌ است. بهتر است نگاهی به این سه مسیر پیش روی مان در بازی بیاندازیم:

صحرانشین: بر خلاف چیزی که در ابتدا فکر می‌کردیم، بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ تنها محدود به شهر شب نیست. منطقه‌ای به نام Badland در بیرون دیوارهای شهر شب قرار دارد که صحرایی لم‌یزرع است. اما کسانی که تمایل به زندگی در میان آهن‌پاره‌های غول پیکر شهر شب را ندارند، در این بیابان در کنار هم جمع شده‌اند و جامعه‌ای کوچک، ولی سرزنده را تشکیل داده‌اند.
اگر صحرا نشینی را انتخاب کنید، شخصیت شما در بازی یکی از این حاشیه‌نشین‌های شهر شب خواهد بود. کسی که در کودکی، ابر‌شهر صنعتی را تنها در دوردست دیده است، در میان شن‌ها با همسن و سالان خود بازی کرده و شب‌ها در کنار خانواده‌ی صمیمی خود دور آتش جمع می‌شده. اما به علتی، خانواده‌ی این V (تفاوتی نمی‌کند چه مسیر زندگی‌ای انتخاب خواهید کرد، در هر صورت شخصیت شما با نام V شناخته خواهد شد.) دچار مشکلات جدی‌ای خواهد شد و راه او به شهر شب باز می‌شود… .
بچه‌ی خیابون: در این مسیر زندگی، V در بین کوچه پس کوچه‌های شهر شب بزرگ شده است. در میان گنگ‌های خطرناک شهر رشد کرده و دوستان خود را یافته است، دوستانی که هوای او را دارند. این V شهر را مثل کف دست خود می‌شناسد، شرکت‌ها، گنگ‌ها، می‌داند از کجا پول در بیاورد و در کجا خرج کند و… در کل، این V می‌داند در این شهر چه کاری باید بکند و چه کاری نباید بکند.
شرکتی: V در این مسیر زندگی یکی از فعالین در یکی از شرکت‌های بزرگ صنعتی شهر شب خواهد بود (احتمالا شرکت آراساکا(arasaka)). زندگی در میان صاحبان قدرت خطر خود را دارد. در چنین فضای سنگین و جدی‌ای، کسانی هستند که برای پول و قدرت بیشتر دست به هر کاری می‌زنند. از طرفی، ساختار سرمایه محور شرکت‌های بزرگ با کسی تعارف ندارد.
تریلر بازی سایبرپانک 2077

هر یک از سه مسیر زندگی پیش روی ما، منحصر به فرد و به خودی خود جذاب هستند و این به سلیقه‌ی مخاطب بستگی دارد که کدام یک را ترجیح خواهد دهد. از طرفی، با توجه به تاثیر عمده‌ی این مسیرها در جریان بازی، باید انتشار داشته باشیم که سیستم مسیرهای زندگی، ارزش تکرار بسیار بالایی به سایبرپانک ۲۰۷۷ ببخشد.

بخش دیگری از بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ که اطلاعات رسمی‌ای از آن منتشر شده، مربوط به سلاح‌های بازی است. چنین به نظر می‌رسد که در بازی شاهد گستره‌ی وسیعی از سلاح‌ها خواهیم بود، از سلاح‌های سرد نظیر کاتانا و شمشیر مانتیس(Mantis Blade) که در دست شخصیت پنهان می‌شود گرفته تا انواع سلاح‌های گرم. تایید نشده که آیا همه‌ی سلاح‌های بازی امکان شخصی سازی و ارتقا دارند یا خیر، اما این قابلیت، حداقل برای برخی از سلاح‌ها در بازی وجود خواهد داشت.

سلاح‌های سرد بازی به دو دسته‌ی سلاح سرد معمولی(Melee Weapons) و سایبرافزار(Cyberware) تقسیم می‌شوند. سلاح‌های سرد معمولی که مشخص‌اند، کاتانا، شمشیر و… . اما سایبرافزار‌ها در واقع قطعاتی سایبری هستند که جای اعضای بدن را گرفته یا مکمل آن‌ها می‌شوند و قدرت نبرد فرد را افزایش می‌دهند. نظیر شمشیر مانتیس که بارها در تریلر‌های بازی به نمایش در آمده، مشت آهنین، موشک‌انداز روی دست و…
سلاح‌های گرم بازی در سه دسته‌ی «تکنولوژیکی»(Tech)، «قدرتی»(Power) و «هوشمند»(Smart) قرار می‌گیرند. سلاح‌های تکنولوژیکی نوع متداول‌تر سلاح‌های گرم خواهند بود که در مبارزات نفر به نفر در موقعیت‌های متداول کاربرد دارند. سلاح‌های قدرتی، سلاح‌های تقویت شده‌ای هستند که در برابر دشمنانی که از حفاظ‌های قدرتمند استفاده می‌کنند، به کار خواهند آمد.
سلاح‌های هوشمند اما جالب‌ترین نوع سلاح‌های بازی خواهند بود. این سلاح‌ها قابلیت‌ها جالبی دارند که محبوبیت و البته قیمت آن‌ها را افزایش داده است. برای مثال، یکی از این ویژگی‌ها قابلیت رهگیری هدف است؛ بدین صورت که وقتی به نزدیکی هدفی شلیک می‌کنید، گلوله‌ها اتوماتیک به طرف هدف مورد نظر به حرکت در می‌آیند.

در کنار سلاح‌های مذکور، سلاح‌های جانبی نظیر سلاح‌های پرتاب کردنی (احتمالا انواع نارنجک، چاقوی پرتابی و…) نیز در بازی حضور خواهند داشت، اما تا به حال اطلاعات مشخصی از این نوع سلاح‌ها ارائه نشده است. طراحی سلاح‌های گرم نیز، برای طراحان CD Project که تا پیش از این روی چنین بازی‌ای کار نکرده بودند، یک چالش جدید بوده است. باید منتظر ماند دید عملکرد این استودیو در زمینه‌ی شوتینگ و نبرد‌های سرد از دید اول شخص چگونه خواهد بود.

دانلود بازی سایبرپانک 2077

سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز همانند بازی‌های پیشین CD Project RED برای بزرگسالان رده‌بندی سنی شده است. در بازی شاهد استفاده از دخانیات، مواد مخدر، مشروبات الکی و… خواهیم بود، در کنار چراغ‌های چشمک‌زن کلاب‌ها و تبلیغات زرد فراوان در سطح شهر. اما این جهان پر رنگ و لعاب تنها یک روی سکه‌ی نایت‌سیتی است. در طرف دیگر شاهد پسماند‌های فراوان، محیط زیست تخریب شده، تراکم بسیار شدید جمعیت، خیل عظیم کارتن‌خواب‌ها و بی‌خانمان‌ها و از همه مهم‌تر نرخ خشونتی که دو برابر میانگین بقیه‌ی ایالت‌های آمریکا است، خواهیم بود.
درصد قابل توجه‌ای از این نرخ بالای خشونت مسلما به گنگ‌های نایت‌سیتی مربوط می‌شود. نه گنگ از بازی معرفی شده است. از Maelstrom که دیوانگان کشت و کشتار و تکنولوژی هستند گرفته، تا گروهی مذهبی نظیر Valentino’s. گنگی به نام Moxes که از دخترانی تشکیل شده که هوای یک دیگر را دارند، یا Voodoo boys که گروهی متشکل از قوی‌ترین هکرهای (یا به اصطلاح خود بازی: نت‌رانر‌های(Net Runner)) شهر شب است.
هر یک از این گنگ‌ها برای خود قلمرویی دارند و با گنگ‌های همسایه‌ی خود همواره در حال نبرد هستند. حتی منطقه‌ی Badlands نیز دو گنگ را در خود جای داده است و خالی از هیجان نخواهد بود… . چیزی که مشخص است، این است که احتمالا حجم قابل توجه‌ای از مراحل فرعی یا شاید حتی اصلی سایبرپانک ۲۰۷۷ در تعامل با این گنگ‌ها رغم خواهد خورد.

ادامه در لینک زیر:

https://dbazi748029249.wordpress.com/2021/02/13/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%a8%d8%b1%d9%be%d8%a7%d9%86%da%a9-%db%b2%db%b0%db%b7%db%b7/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۳:۰۴ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)

فیلم های جرد لتو

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت برادران وارنر (Warner Bros) به دنبال توسعه دادن نسخه جرد لتو شخصیت جوکر که با اکران فیلم «جوخه انتحار» (Suicide Squad) در سال ۲۰۱۶ میلادی آغاز شد، است و فیلمی مستقل برای آن خواهد ساخت. طبق گفته منابع نزدیک به وبسایت ورایتی، جرد لتو قرار است نقش شخصیت اصلی یعنی جوکر را ایفا کرده و همچنین وظیفه تهیه کنندگی اجرایی این عنوان بدون نام را برعهده گیرد، که قرار است راه‌ را برای دیگر فیلم‌هایی که از شاخه Suicide Squad ساخته خواهند شد، هموار کند.

فیلم های جرد لتو

جرد جوزف لتو بازیگر و کارگردان و خواننده و ترانه سرا و نوازندهٔ گروه راک ترتی سکندز تو مارس و آمریکایی است. روانی آمریکایی، الکساندر، مرثیه برای یک رؤیا، ارباب جنگ و آقای هیچ کس فیلم های جرد لتو است که در آن ها نقش آفرینی داشته است.از جوایز مهم او در عرصه بازیگری می توان به: برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و برندهMTV Movie Awards برای فیلم «باشگاه خریداران دالاس» نام برد.

هنوز جزییات داستانی این فیلم مشخص نشده اما استودیو سازنده قصد دارد تا دنیای ساخته شده توسط فیلم Suicide Squad را بسط داده و به دیگر فیلم‌های آینده از مجموعه پیوند بزند. چندی پیش نیز برادران وارنر اعلام کرد که هارلی کویین نسخه مارگو رابی قرار است که فیلم مستقلی داشته باشد و همچنین شاهد حضور وی در فیلم Birds of Prey نیز خواهیم بود. اخیرا نیز شایعاتی مبنی بر ساخت فیلم Harley and Joker به زبان‌ها افتاده که گفته می‌شود مراحل اولیه ساخت را پشت سر می‌گذارد.

ادامه در لینک زیر:

https://dbazi748029249.wordpress.com/2021/02/13/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%ac%d8%b1%d8%af-%d9%84%d8%aa%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%87/

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۵:۵۸ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)

کاربرد پنل پیامک در افزایش بازدید و جذب مشتری

امروزه صاحبان موسسات و کسب و کارها برای جذب مشتری جدید یا حفظ مشتریان قبلی شان تلاش می کنند در زمینه ارائه خدمات و سرویس ها رضایت مشتریان شان را حفظ می کنند و کسب و کار خود را با ارسال پیامک تبلیغات می کنند.
 
تبلیغات پیامکی یکی از مهم ترین بخش های هر شرکت و کسب و کاری می باشد بهتر است بگویم شما با سامانه پیام کوتاه شیک رنک می توانید به راحتی در این زمینه فعالیت کنید.
 
اهمیت پنل پیامکی و پنل نمایندگی پیامک
پنل پیامک، یکی از بهترین و با صرفه ترین راه های حفظ و ارتباط با مشتری، اطلاع رسانی است.
باید بدانید تمام کسب و کارهای بزرگ از این قابلیت پنل پیامکی بصورت ثابت استفاده می کنند، در صورتی که شما از این قابلیت ها استفاده نکنید از این قافله فناورانه عقب می مانید!
 
کاربرد پنل پیامک در افزایش بازدید سایت:
شما با داشتن یک سامانه پیامکی یا همان پنل اس ام اس خواهید دید که بازخورد آن چقدر در کسب و کارتان اثر بخش بوده است و ارزان ترین و آسان ترین راه برای ارتباط با مشتری ها را در اختیار خواهید داشت.
 
در هر زمان که بتوانید، وارد پنل می شوید (فرقی ندارد با کامپیوتر، موبایل و …) پیامک مورد نظر خود را به مشتری هایتان ارسال می کنید و به مشتریان تان نشان می دهید که چقدر برایشان ارزش قائلید.
 
کاربرد پنل پیامکی در حفظ مشتری
مشتری های فعلی شما سرمایه هایتان هستند و به عبارتی 90% سرمایه های فعلی شما از مشتریان ثابتمی باشد.
هر کسب کاری با داشتن یک پنل اس ام اس پیام کوتاه می تواند در حفظ مشتریان خود کوشا باشد که این یکی از مهمترین شیوه های اقتصادی در هر کسب و کاری است.
 
کاربرد پنل پیامکی در جذب مشتریان جدید
امروزه با توجه به رقابت در بازار، بازاریابی نسبت به قبل از اهمیت ویژه ای برخوردار است
با یک پنل اس ام اس علاوه بر جذب مشتریان جدید می توانید افزایش فروش نیز داشته باشید.
با ارسال یک پیامک مناسب و در قالب آفر و طرح های ویژه و مناسبتی به مشتری تان، می توانید به خوبی در اولین اقدم بازاریابی موفقی داشته باشید. با یک متن جذاب شروع کنید! بدون شک این روش به صرفه ترین راه برای ارتباط نزدیک با مخاطب است چرا که احتمال دیده شدن پیامک شما بسیار بالاست.
شیک رنک ارائه دهنده آنی پنل های کاربری و نمایندگی ارسال پیامک با کمترین نرخ ممکن در ارسال از خطوط رند کشوری با امکانات کامل و قابلیت های نامحدود و تحویل آنی پنل بلافاصله پس از پرداخت


در ادامه با قابلیت های پنل ippanel شیک رنک آشنا خواهید شد

 • اضافه کردن شماره
 • اضافه کردن دفترچه
 • ارسال منطقه ای کشوری
 • ارسال منطقه ای لیست سفید
 • ارسال مشاغل
 • ارسال مشاغل به تفکیک استان
 • ارسال از فایل متنی و اکسل
 • ارسال از بانک شماره
 • ارسال پیامک تکی
 • ارسال دکل BTS
 • ایرانسل منطقه ای
 • ارسال نظیر به نظیر
 • ارسال کلمات کلیدی
 • ارسال از روی نقشه
 • ارسال ایمیل
 • ارسال پیام صوتی
 • پاسخگوی خودکار
 • مسابقه
 • نظر سنجی
 • سیستم ایمیل
 • منشی عضویت
 • اخطاریه
 • تبریکات
 • اقساط
 • هدایا
 • نوبت دهی
 • صندوق انتقادات و پیشنهادات
 • کد خوان
 • ارسال پیامک انبوه
 • ارسال تدریجی
 • ارسال منطقه ای کشوری
 • ارسال بر اساس کد پستی
 • ارسال محله ای
 • ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت
 • همراه اول با تقسیمات کشوری
 • ارسال پترن
 • لیست سیاه
 • امکان ارسال از موبایل
 • پشتیبانی
 • ارائه خدمات وبسرویس
 • دانلود رایگان از آزمایشگاه افزونه
 • راهنمای استفاده از تمام خدمات
 • خط اختصاصی
 • خط اختصاصی هدیه5000 
 • خط خدماتی عمومی
 • امکان خرید خط اختصاصی
 • برگشت وجه خودکار از پیامک های مسدود شده
 • تعرفه دریافت پیامک رایگان
 • سایر امکانات و قابلیت نامحدود
برای مشاهده و یا خرید این سرویس به لینک زیر مراجعه نمایید

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۵:۰۷ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)

راهنمای خرید مبلمان از هایپر دکور

مبلمان یکی از لوازمی است که در هر جایی می تواند کاربردهای مختص به خود را داشته باشد.
 
بنابر اعلام هایپر دکور، اتاق انتظار یک اداره، مطب یا در منزل جهت فضایی برای ریلکس کردن و آرامش پس از یک روز خسته کننده باشد. از انواع مبلمان می توان به  مبلمان اداری یا مخصوص اتاق کار، مبلمان اتاق پذیرایی، مبلمان اتاق خواب و حتی صندلی و میز ناهارخوری نیز در دسته مبلمان قرار می گیرند.
 
 
مبلمان از نظر سبک به دو سبک مدرن و کلاسیک تقسیم بندی می شوند. مبل راحتی در دسته مبلمان مدرن قرار می گیرد که انواع مختلفی دارد.
 
ویژگی های مبل راحتی
 
مبل راحتی یا مدرن برخلاف سبک کلاسیک که از منبت کاری و چوب برای دسته ها و قسمتی از پشتی و پایه ها استفاده می شود و گاهی به آن مبل سلطنتی نیز می گویند از چوب کمتری در ظاهر آن استفاده شده است.
 
جنس رویه معمولاً پارچه، پنبه ای، مخمل، چرم و... بوده و پایه های کوتاهی از جنس چوب، پلاستیک فشرده و مقاوم، استیل و... می باشد البته در برخی انواع مبل راحتی بدون پایه نیز است.
 
همچنین معمولاً پشتی ها در این سبک مبل کوتاه تر بوده و از کوسن های همرنگ یا رنگ مکمل آن استفاده می گردد. مبل راحتی که ترند سال ???? نیز می باشد انواع مختلفی دارد که با مراجعه به سایت های معتبر می توانید مبلمان مورد نظر خود را پیدا و سفارش دهید.
 
نکات مهم قبل از خرید مبل راحتی
 
یکی از جنبه های منفی که در خرید اجناس ممکن است ذهن آدمی را درگیر کند امکان پشیمانی از خرید است. اگر با مطالعه دقیق و تحقیق درباره سبکی که قرار است در فضای خانه خود ایجاد کنید اقدام به خرید نمایید مطمئناً از انتخاب خود راضی خواهید بود.
 
همچنین مشاورانی در زمینه انتخاب مبلمان در سایت های تخصصی وجود دارند که علاوه بر گرفتن راهنمایی از آن ها می توانید انواع مبلمان را با قیمت و به صورت تصویری مشاهده کنید. قبل از هر اقدام برای خرید مبل مورد نظر خود موارد زیر را حتماً در نظر داشته باشید:
 
اندازه گیری فضا
 
مکانی که قرار است مبلمان خود را در آن قرار دهید اندازه بگیرید. اندازه گیری از درب ورودی آغاز می شود. ارتفاعی که قرار است داشته باشد را اندازه بگیرید. اگر فضای بزرگی در اختیار دارید می توانید به راحتی مبل خود را انتخاب کنید اما اگر فضای شما کوچک است از مبلمانی که حجم زیادی را اشغال می کنند، استفاده نکنید.
 
تعیین سبک مبلمان
 
همانطور که قبلاً هم اشاره شد تعیین سبک مبلمان می تواند کل دکوراسیون شما را تحت تأثیر خودش قرار دهد. پس قبل از خرید به نوع و سبک مبلمان خود خوب فکر کنید.
 
تعیین دکوراسیون
 
اگر قبل از خرید دکوراسیون منزل خود را تعیین کنید و رنگ ها را در نظر بگیرید راحت تر می توانید رنگ و جنس مبل و کوسن ها را انتخاب و با فضای مورد نظر خود تطبیق دهید.
 
به عنوان مثال با در نظر گرفتن رنگ پارکت، فرش، دیوارها می توانید رنگ مبل راحتی خود را تعیین کنید. غالباً رنگ مبل را حتی را مخالف رنگ دیوار و پارکت انتخاب می کنند تا به یک نقطه کانونی در اتاق تبدیل شود.
 
بودجه خود را مشخص کنید
 
یکی دیگر از مواردی که ممکن است زیاد به آن اشاره نشود تعیین میزان بودجه شما است. با تعیین اینکه می خواهید چقدر هزینه کنید و چه مدت از مبل خود استفاده کنید می توانید سطح انتخاب ها را کاهش داده و انتخاب راحت تری داشته باشید.
 
همچنین اگر قصد دارید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید بهتر است با توجه به هزینه اولیه ای که می پردازید بنا به کیفیت مبلمان انتخابی اندکی با دست باز خرج کنید تا مبلی با کیفیت و برای سالیان طولانی از آن استفاده نمایید.
 
هنگام خرید دقت کنید
 
پس از اینکه هدف خود را مشخص کردید در هنگام خرید مبل راحتی حتماً به تودوزی، اسکلت داخلی آن که در مبل راحتی بهتر است از چوب سبکی مانند صنوبر یا روس استفاده شود، جنس الیاف به کار برده شده در آن دقت کافی را داشته باشید.
 
در این دوران کرونایی گشت و گذار در بازارهای مبل و انتخاب مبل مورد نظر جهت خرید مبل راحتی با شرایطی که گفته شد کاری سخت و دشوار است. اما سایت هایپر دکور با در نظر گرفتن تمامی این مشکلات انتخاب خوبی است. در این سایت تمام اطلاعات و تصاویری که مربوط به مبلمان مختلف نیاز دارید، همراه با قیمت در اختیارتان قرار می دهد.
 
 
کافی است وارد سایت شده hyper-decor.com و نوع مبلمان خود از اداری و رسمی گرفته تا مبلمان منزل که شامل: نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه، ناهارخوری می شود، انتخاب کنید. همچنین این شرکت انواع سبک کلاسیک، مدرن و راحتی را پوشش می دهد.
 
در فروشگاه هایپر دکور شما می توانید علاوه بر مبل راحتی از دیگر محصولات آن مانند: تخت خواب ، مبلمان منزل، مبلمان اداری ، میز ناهارخوری ، میز تلویزیون و.... دیدن فرمایید.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۵:۴۷ توسط:بهترین بازی موضوع: نظرات (0)